Ücretsiz İlan Sitesi – İlan10da


Ücretsiz ilan sitesi 

Sitemiz üzerinden hızlı, basit ve güvenilir bir şekilde ücretsiz ilan verebilirsiniz. Üye girişi yaparak gayrimenkul, araba yada diğer kategoriler için farklı ilan verebilir ve milyonlara ulaşabilirsiniz. Aylık 2 milyondan fazla kullanıcının tercihi ilan10da.com olarak sizler için en kolay ve en güvenilir ilan platformu olmayı amaçlamaktayız.

Ücretsiz ilan sitesi olarak İlan vermek istediğiniz taşınır ya da taşınmazın cinsi her ne ise, sitemiz üzerinden bunların satışını yapabileceğiniz gibi kiraya verebilir, günlük kiralayabilir ya da devren satışa da çıkarabilirsiniz.

2 Dakikanı Ayır ve İlanın Yayında

  • İlanınız için başlık ve açıklama yazımı
  • Ürün detaylarıyla birlikte fiyat belirleme
  • Ürüne ait fotoğraf ya da video varsa onu ekleme
  • Teknik hizmet talebi ile birlikte ilanınızı ön plana taşıyacak olan doping seçenekleri belirleyerek ilanla alakalı seçenekleri belirleyebilirsiniz.
  • Ödeme tercih bilgilerini tercih etme
İlan Vermeye Başla

Bütün bu işlemler bittiğinde ilanınız yayına hazır duruma gelir. Bu yayına hazır olan ilanlar kontrol amaçlı olarak editörlerimiz tarafına ulaşır. Ücretsiz ilan verme Kuralları çerçevesinde incelendikten sonra en geç 2 saat için yayına alınmaktadır.

Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi

Ücretsiz İlan Sitesi Olarak İlanlarınızı Milyonlara ulaştırıyoruz!

Kiralık ya da satılık menkul ya da gayrimenkul arayışında olanlara hizmet verdiğimiz sitemizi ziyaret eden kullanıcıların yaptıkları aramalarda ilk kriterleri muhakkak il olmaktadır. Örneğin bir daire satın almak istediğimizde arama çubuğuna “İstanbul satılık daire” yazarak arama yaparız ve ilanlar listelenir. İlanlarınızı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yayınlayabilir ve kalabalık bir kitleye ulaşabilirsiniz.

İlanlarınızı yayınlamak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekir. Daha sonra İstanbul ilan ver sitesi bölümünde Yeni üye formunu doldurmanızla birlikte kayıtlı olan e-mail adresinize aktivasyon linki gönderilir. Bu linke tıklayarak e-posta adresi ve şifreniz ile sisteme giriş alarak ücretsiz olarak ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz ilan ver butonuna tıklamış olduğunuzda hangi kategoride işlem yapacağınız belirlenir. Örneğin bir araç satışı yapmak istiyorsanız araca ait bilgileri yazdıktan sonra sizden adres talep edilir.

İlan Vermeye Başla

Sitemiz üzerinden hızlı, basit ve güvenilir bir şekilde ilan verebilirsiniz. Üye girişi yaparak gayrimenkul, araba yada diğer kategoriler için farklı ilan verebilir ve milyonlara ulaşabilirsiniz. Aylık 2 milyondan fazla kullanıcının tercihi ilan10da.com olarak sizler için en kolay ve en güvenilir ilan platformu olmayı amaçlamaktayız.

Ücretsiz ilan sitesi olarak İlan vermek istediğiniz taşınır ya da taşınmazın cinsi her ne ise, sitemiz üzerinden bunların satışını yapabileceğiniz gibi kiraya verebilir, günlük kiralayabilir ya da devren satışa da çıkarabilirsiniz.

İlan Vermeye Başla

İlan ver sitemiz üzerinde mevcut olan ilanların nitelikleri de farklılık arz ediyor. Örneğin özel ders vermek isteyen bir öğretmenseniz doğru adrestesiniz. Ya da var olan tarım makinenizi satmak istiyorsanız yine sitemiz sizler için doğru bir tercih olacaktır. Sahip olduğunuz taşınır ya da taşınmaz mal varlıklarını satmak ya da kiralamak istiyorsanız yine ücretsiz ilan vererek pek çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Mülk, otomobil, istihdam, elektronik gibi pek çok alanda ilan vermek için web sitemizden faydalanabilirsiniz Hemen ücretsiz ilan vermeye başlayınız. Hemen başlayın

İlan10da.com Sitesini Ziyaret Et

 


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
Kadir

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube and Vimeo Embeds