Tekirdağ Temizlik


Tekirdağ Temizlik; firmamız günümüze dek her geçen gün değişik ve çeşitli iş sektörlerine hizmet vermekte olup, işyerleri haricinde konut temizlikleri konusunda da başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Her durumda müşterilerinin beklentisini önemle dikkate alan firmamız, karşılıklı güven duygusunu oluşturmayı ilke olarak benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

Süleymanpaşa ağırlıklı olmak üzere Tekirdağ ili geneline hizmet veren şirketimiz çalışanları, müşterilerimizin evlerine, işyerlerine, meskenlerine , tesislerine temizlik konusunda gereken ilgiyi göstermenin başarının önemli bir unsuru olduğunu bilirler.

Amacımız her işe, iyi eğitimli ve motivasyonu yüksek personel tarafından müşterilerimize sürekli kaliteli hizmet sunmaktır.

Tekirdağ Temizlik

Bize dilediğiniz zaman 08503463554– 02826060556 numarasından ulaşabilir, iletisim@tekirdagtemizlik.com e-posta adresimizden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 2018 Yılında kurulan TEKİRDAĞ TEMİZLİK, her biri kendi alanında profesyonel kişiler tarafından hizmet vermektedir. Şirket bünyemizde çalışan her personelimiz sigortalı olup temizlik sektöründe belli bir tecrübe edinmiştir.

%100 müşteri memnuniyetini esas alan Tekirdağ Temizlik, diğer temizlik şirketlerinin aksine alışıldığın dışında güler yüzlü hizmet felsefesini benimsemiştir. Temizliğin bir çok alanında hizmet veren firmamız kısa süre içerisinde bir çok güçlü referanslar edinerek kalitesini göstererek diğer firmaların önüne geçmeyi başarmıştır.

Sizleri de yüzlerce referansımız arasında görmekten onur duyarız.

Tekirdağ Temizlik İletişim:

02826060556
08503463554

Website Adresinı Ziyaret Et


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
tugbamtemizlik29

Mersin Geneli Profesyonel Temizlik Hizmeti Veren Bir Kuruluştur.
Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın