Snob Street Food Ataköy

Snob Street Food Caddebostan ve Moda Şubelerinden


                        1Kahve 1Fotoğraf

Sonra Ataköy de açıldı  Snob Streed Food, ünlü oyuncu ( Uraz Kaygılaroğlu) ve Mr. Meat, Ali Ocakbaşı gibi markaların sahibi Okan Akkaş’ın girişimiyle  yetenekli şef (Yusuf Özyürek) tarafından oluşturulmuş özgün menüsüyle dikkat çekiyor.

Ambiyansı güzel street food tanımı için biraz pahalı ama fazla abartı değil. Ben kendime Benji Burger söyledim “Tek köfte” olarak bu Burger sadece iki köfteye kadar seçenek var.

Burgerin yanında patates yerine kızartılmış mısır, Burgerin üstünde ise kızartılmış makarna ve içinde peynir bulunuyor. Ekmekleri çok lezzetli. Burgerleri biraz küçük ve lezzetli olduğu kadar yağlı. Diğer Burgerlerden sıkıldığınızda değişik bir durak olabilir. İlk sırada olan Burger ise beş köfteye kadar seçenek sunuyor.

Burger dışında saçlık dürüm, satır sucuk dürüm ve bir çok “”FAST FOOD”” lezzetler bulunmakta bunların dışında kahvaltı yapmak ve kahve içmek içinde gelebilirsiniz.

Sokak Lezzetlerini benzerlerinden farklı olarak yorumlayan. Snob Street Food’u kesinlikle ziyaret etmelisiniz.  1 KAHVE 1FOTOGRAF


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
erkngrbz36

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın