Şehirler Arası ve Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmeti sunan Divan Nakliyat eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı, asansör yöntemi ile ve modern ekipmanlarla sorunsu


Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmeti sunan Divan Nakliyat eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı, asansör yöntemi ile ve modern ekipmanlarla sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Bizimle iletişime geçiniz 

0532 771 41 21

0544 771 41 21

0850 304 63 60

Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yer alan Divan Nakliyat şehirler arası ve evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Divan Nakliyat İstanbul merkezli olup Türkiye’nin her iline ve ilçesine eşyalarınızı zarar vermeden kaliteli bir şekilde taşımaktadır.

Kalite politikamız

  • Hasarsız Nakliye garantisi
  • Uzmanından De monte ve Monte işlemleri
  • İşini iyi bilen Uzman kadro
  • En modern teknolojik ekipmanlar
  • Sorunsuz eşya sigortalama hizmeti
  • Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi

Tüm Türkiye’deyiz

Türkiye’ genelinden gelen tüm nakliyat taleplerinize de en aktif şekilde karşılık vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve deneyimli, güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyasını güven içinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Fiyat Teklifi Alınız

Kurumsal Bilgi

Sigortalama Hizmeti Veriyor musunuz?

Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşımaktayız. Şehirler Arası evden eve nakliyat firması olarak sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Aydın evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde bu işi, profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Hiç kırılmadan, dökülmeden, aylar öncesinden hazırlık yapmadan eşyalarınızı profesyonel ekibimiz paketliyor, gideceği yere sorunsuzca taşıyoruz. Size de çay kahve içmek kalıyor. Aydın nakliyat hizmetleriniz için, Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans, müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Asansörlü Nakliye Hizmeti Asansörlü taşımacılık sayesinde Yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan yapılarda sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir. Eşya Ambalajlama Hizmeti Ambalajlama sayesinde eşyalarınız da oluşabilecek tüm hasarları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınız nakliye sırasında kirlenmez, tozlanmaz ve çizilmez sorunsuz şekilde taşınır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Divan Nakliyat evden eve ve şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Kars merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır.

Neden Divan Nakliyat?

Modern, sorunsuz ve uzman personellerimiz ile Şehirler Arası evden eve nakliyat firması Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sigortalı, hızlı ve basit çözümlerimiz ile eşyalarınızı özenle taşıyoruz. Şehirler arası evden eve Nakliyat hizmetlerinde 23 yıllık kalite ve birikimimizle siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını sorunsuz karşılıyoruz. Eşyalarınızı evinizden alıyoruz ve yeni evinize hızlı ve kaliteli bir şekilde bırakıyoruz. Dilerseniz paketleme işlemlerinizde biz yapıyoruz. Sizin için her şeyi kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için tüm güvenlik önlemlerini uçtan uca alıyoruz. Sigortalama hizmetimiz sayesinde farklı şeyler düşünmenize gerek yok.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

En Güvenilir Nakliye Hizmeti

Nakliyat sigortası sayesinde taşınma esnasında oluşabilecek tüm sorunlar karşısında eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile her türlü eşyanızı güven içinde taşıyor ve dilerseniz yeni evinize yerleştiriyoruz.

Farkımız

  • Eşyalarınız zamanında yerinde,
  • Sigortalı ve güvenli nakliye hizmeti,
  • Asansörlü ve hızlı taşıma hizmetleri,
  • …ve daha fazlası için.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Nakliyat hizmetinde faaliyet gösteren Divan nakliyat eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı, asansör yöntemi ile modern ekipmanları ve donanımlı araç gereçleriyle şehirler arası sorunsuz şekilde taşımaktadır. Divan nakliyat Türkiye’nin en kalite ve en güvenilir firmaları arasındadır. İstanbul merkezli olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde eşyalarınızı güvenle evden eve nakliyat gerçekleştirmekteler. 22 yılı aşkın süredir kazandığımız deneyimlerle size daha iyi bir hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Divan nakliyat yaptığı işin güvenilirliğine, kalitesine ve müşteri memnuniyetine garanti vermektedir. Sadece evden eve değil, ofisten ofise Türkiye’nin 7 bölgesini kapsayan geniş çalışma ağı ile dilediğiniz nakliyat hizmetini aynı gün içerisinde ayağınıza getirmekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızda hiçbir hasar olmadan dikkatle çalışacaklardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Erzurum, Bursa, Konya ve diğer 74 ilde nakliyat hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Nakliyat hizmetinde beklenilenin üzerinde performans gösteren Divan nakliyat sizlerin güveni sayesinde bu kadar gelişmektedir. Uygun fiyatlarla tam kaliteli iş sadece sezonluk değil tüm yıl, her mevsim hizmetinizdedir. Mesafelerin uzaklığı, ne kadar eşya olduğu alınan fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fiyatlara ortalama bir örnek vermek gerekirse İstanbul- Adıyaman arası 1250 kilometrede büyük araç tercihinizde 4.500 TL, küçük araç tercihinizde ise 3.750 TL gibi fiyatlar gösterilmektedir. Sizde eşyalarınızı bizlere güven ile emanet edebilirsiniz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Şehirler arası ofis taşıma en az ev taşınması kadar sorunlu bir konu olmakla birlikte, profesyonel bir nakliye hizmeti alınması durumunda herhangi bir sorun ile, hizmet talebinde bulunan müşteriler karşılaşmamaktadır. Bunun yanı sıra, firma tercihi yapılırken özellikle dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterlerin en başında ise, şehirler arası ofis taşıma konusunda tecrübeli bir ekibe sahip bir firma bulunmasıdır. Bu firma bulunduğu takdirde, ev eşyalarından daha farklı olan ofis eşyalarının sorunsuz şekilde taşınması durumu halledilmektedir. Bununla birlikte, yine firmaların ofis taşınması konusunda hangi hizmetleri kapsadığına da bakılması gerekmektedir.

Ofis Taşıma Sırasında Seçilecek Olan Firmaların Özellikleri 

Şehirler Arası ofis taşımaher ne kadar ev taşınması durumu kadar fazla gündeme gelmese de önemli bir konu olarak dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra, bazı firmaların ofis taşınabilmesi için ayrı bir ekibi bulunmamaktadır. Bu noktaya dikkat edilerek seçim yapılması gerekliliğinin yanı sıra, dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ekibin profesyonel olması durumudur. Ekibin profesyonelliği, hizmet talep eden müşterinin memnuniyeti açısından oldukça önemli olmakla birlikte, ofis içerisinde yer alan hassas eşyaların taşınması için bu durum oldukça önemlidir. Divan nakliyat ile ev yada ofis taşımaları artık sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir. Şimdi bizimle iletişime geçin ve kaliteli nakliyat hizmetlerimizden anında yararlanın.

Türkiye’nin Her Yerindeyiz > Tüm İl ve İlçeler


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
2
Harika
Webbo

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın