Sapphire FUE Tekniği Avantajları Nelerdir?


-Sapphire FUE tekniği, klasik FUE tekniği ile kıyaslandığında kanal açma sırasında yaşanan titreşimi azaltır. Daha az titreşim olması travma ve doku hasarı gibi komplikasyonları minimum seviyede tutar.

-Sapphire FUE tekniği daha yoğun kök ekimine olanak tanır. İleri düzeyde saç kaybı yaşamış kişiler üzerinde dahi başarılı sonuçlar alınmasını sağlar.

Postoperatif evrenin hastalar açısından daha rahat geçmesini sağlar.

Safir bıçaklar mikro kanallar açılmasına olanak sağladığı için foliküllerin yerlerinden oynaması ya da açılarının değişmesi riskleri ortadan kalkmış olur.

-Sapphire FUE tekniği operasyonları, kullanılan ekipmanlar ve alınan sonuç yönünden incelendiğinde, oldukça kaliteli bir mükemmeliyet sunar.

sapphire fue tekniği

Sapphire FUE Tekniği ve Klasik FUE arasındaki fark nedir?

Sapphire FUE Tekniği ve klasik FUE tekniği arasındaki tek fark, kanal açarken kullanılan uçlardır. Bu uçlar açılan kanal sayısını ve doku hasarı riskini etkileyen en önemli faktörlerdir. FUE tekniğinde çelik uçlu bıçaklar kullanılırken Sapphire FUE tekniği özel üretilen sapphire bıçaklarla yapılır. Sapphire bıçaklar operasyonun kalitesini diğer tekniğe göre epey etkiler. Çünkü sapphire uçlar dayanıklı, keskinliğini kaybetmeyen ve pürüzsüz yüzeyli bıçaklar olduğu için doku hasarı riskini ve ve ard arda açılan kanalların sıklığında önemli rol oynar.

Sapphire bıçaklar sayesinde hasarsız ve sık kanallar açılabilmektedir.Sapphire FUE tekniği ve diğer saç ekim tekniklerinde açılan kanalların sıklığı, doku hasarı yapmaması ve kanalların içine yerleştirilecek foliküller için uygun yapıda olması operasyon kalitesini belirlemede en önemli işlemdir. Ekilen saç foliküllerinin yönü, yoğunluğu ve açısı gibi doğallığı etkileyen tüm belirleyiciler kanal açımının başarısına bağlı olarak şekillenir. 1,0-1,3 ve 1,5 mm olmak üzere değişen sapphire bıçak uçları daha küçük, daha yakın ve daha fazla kanal açılmasına olanak tanır.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
alphahaircentral42
Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Belirlenmiş Standartlara Uygun A Plus Hastane Ortamında, Alanında Uzman Kadromuz İle 2010 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz.Sektöre yıllarını veren uzman kadromuz ve anlayışımız ile yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere 11800 hastamıza başarılı operasyon gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hasta memnuniyeti ve sonuç odaklı hizmet politikasını ilke edinmiş saç ekim firmamız sektöründe önemli bir konumdadır.
Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın