PUBG Mobile’ın Yeni Miramar Haritası 0.18.0 Güncellemesi Geliyor

Oyunda bulunan hızlı arabalardan bir tanesi olan Mirado isimli araç, yeni harita içerisinde altın renginde oyunculara sunulacak


PUBG oyununun daha gerçekçi ve atraksiyon dolu versiyonu olarak ilk kez 2017 yılında piyasaya arz edilen PUBG Mobile oyunu için yeni güncellemeler yapılmaya hızla devam ediliyor. Oyunun orijinal kapsamı bozulmadan, oyun geliştiriciler tarafından yeni bakım düzenlemeleri yapılıyor. Mobil sürümü üzerinden gerçeğine taslak olarak eklemiş oldukları yeniliklerle birlikte pek çok oyun sever’in şimdiden çok merak söz konusu ve heyecan ile beklenildiği öğrenildi. PUBG Mobile oyun şirketi oyunu sürekli olarak güncel tutarak ve oyun kullanıcıların ilgisini daha fazla ön plana sürmek istiyor. Bu zaman zarfı ile birlikte yeni güncellemeler hakkında önemli gelişmeler ve çalışmalar başladı. PUBG Mobile oyun geliştiricileri tarafından yeni ve büyük kapsamlı bir güncellemenin daha geldiği duyurusu yapıldı.

Oyunun Miramar Haritası Yenileniyor!

Oyun çevrim içi güncelleme 0.18.0 sürümüne sahip olan güncellemesi için düzenlemeler hız kesmeden devam edildi. Hem Android ve İOS platformu için hazırlıklar sunulmuş oldu. Bu güncellemeyi indirmenin boyutu iOS için 2.2 GB depo alanı olacak, Android için 1.97 GB büyüklüğünde depo indirme yapılması bekleniyor. PUBG oyun efsanesi olarak bilinen ikinci harita olan Miramar haritası için de bazı yeni faktör oyun içi geldiği açıklaması yapıldı. Haritada bulunan nehirler ve tarihi kalıntı eserler alanın içerisinde yeniliklerin yapıldığı öğrenildi. Haritaya bu zamanda  yeni yarış pistleri de eklentisi yapıldı. Bunun üzerine oyun oynayanların daha heyecanlı ve eğlenceli bir deneyim oyunu sergilemeleri için özellikler üzerinde oyun geliştiricileri hız kesmeden çalışmalar yapılıyor. Oyunda bulunan hızlı arabalardan bir tanesi olan Mirado isimli araç, yeni harita içerisinde altın renginde oyunculara sunulacak. Şunu da söyleyelim oyun geliştiricileri özellikle oyunun içinde yer alan otomatik makineler de bulunuyor. Bu makineler üzerinden ağrı dindirici ve enerji pozitif içecekleri tedarik edilebilecek. Bakalım bu süreçte, ilerde PUBG oyun efsanesini bizleri neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

PUBG oyun efsanesi bilgi edinmek için buraya tıklayınız. 

Kaynak ; https://teknodur.com/pubg-mobilein-yeni-miramar-haritasi-0-18-0-guncellemesi-geliyor/


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
barisemre54

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın