Polonya’da Eğitim Almak İçin Gerekli Bilgiler

Polonya’da eğitimi alabilmeniz için öncelikle lise mezunu olmanız gereklidir. Liseden hangi alandan mezun olduğunuzun ise Polonya’da hiç bir önemi yoktur.


Polonya’da Eğitim Almak İçin Gerekli Bilgiler

Polonya’da eğitimi alabilmeniz için öncelikle lise mezunu olmanız gereklidir. Liseden hangi alandan mezun olduğunuzun ise Polonya’da hiç bir önemi yoktur. Lisede sözel bir bölümden mezun olabilirsiniz ama burada pekala sayısal bölüme ait bir alanı da tercihleyebilirsiniz. Tam tersi sayısal bir bölümü bitirip sözel bir meslek de tercihleyebilirsiniz.

Polonya’da Üniversite
Polonya’da Üniversite Eğitimi İçin Online Başvuru

Ayrıca Polonya’da üniversite okumak için eğitim dilinizi Polonya’nın ana dili olan Lehçe veya İngilizce olarak seçme imkanınız var. Eğer yerel dilde yani Lehçe dilinde eğitim almak isterseniz bu sizin için daha da ekonomik olacaktır. Lehçe hazırlık okulu sonrasında bölümünüze hemen başlayabilirsiniz. İngilizce dilinde eğitim almak isterseniz dil bilginizi IELTS veya TOEFL gibi uluslararası geçerliliği olan sınav sonuçlarıyla belgelemeniz gerekmektedir.

Polonya’da eğitim almak için eğer bir belgeniz yoksa veya kendinizi bu konuda yeterli görmüyorsanız endişelenmeyin İngilizce hazırlık okulu seçeneğiniz de var. Üstelik Polonya’da üniversiteler 3-yıl olduğundan 1-yıl süreyle okuyacağınız hazırlık okulu size pek de zaman kaybettirmemiş olacaktır.

Polonya Üniversiteleri Kabul Şartları
Polonya Üniversite Sıralamaları
Polonya’da Üniversite Fiyatları
Polonya’da Eğitim İmkanı

Polonya’da eğitim almak, Polonya’da üniversiteler öğrencilere, hemen hemen her dalda meslek sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Ekonomik eğitim ücretleri ve Avrupadaki en makul yaşam şartları ile Polonya farklı bir konumdadır. Kaliteli yaşam ve kaliteli eğitim! Üstelik sınırsız özgürlük seçeneği ile! Size Polonya’nın en kaliteli üniversitelerinde en kaliteli eğitimi; istediğiniz şehir ve üniversitede kabul garantisi ile sunuyoruz!

 

Polonya’da Yüksek Lisans Master
Polonya’da Diploma Denkliği
Uluslararası İşletme Yönetimi (IBM)
Psikoloji (Klinik Psikoloji)
İngiliz Dili ve Edebiyatı
Polonya’da Yüksek Öğretim Sistemi

Polonya'da Eğitim

Can Akademi İle Polonya'da Eğitim Artık Çok Kolay

Polonya'da Eğitimin Önemi


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
Akademi

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın