Plaket Madalya Kupa – İstanbul Plaket

Boyutları 24,5cm boyutunda ödül plaket metal ve siyah kristalden yapılımıştır. Sublimasyon metal baskılı size özel logolu satılmaktadır.


Plaket; Organizasyonlarda kurumsal davetlerde okul organizasyonlarında şirket turnuvası spor futbol basketbol voleybol hentbol koşu yarışı bisiklet yarışı gibi daha bir çok örnekleri olan birinci ikinci üçüncü gelene hak edene verilen metal ve kristalden yapılan modeller artık Türkiyede üretimi yapılmakta Yerli Malı ürünlerdir.

Avrupa Yakası Anadolu Yakası Plaket İmalatı İSTANBUL PLAKET

Yaprak desenli figürlü ödül kupası: Boyutları 24,5cm boyutunda ödül plaket metal ve ahşap tan yapılımıştır. Sublimasyon metal baskılı size özel logolu satılmaktadır. Plaket modelleri Türkiye geneli satışımız ve imalatımız vardır. İstanbul Plaket olarak kendimizi her geçen gün geliştirmek üretmekteyiz. Sizden alacıgımız destekle plaket üretimizi geliştirmekte ve teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Okul Plaketi

Okullar için hazırladıgımız 12x16+ 15x20 18x24 boyutlarında kadife kutulu kırmızı siyah deri ahşaplı plaketleri üretimini yapmakta siz okullarımıza sunmaktan keyif yaşadıgımızı belirtmek isteriz.İstanbul Plaketsektörün öncü firmalarından olmaya gayret etmekte ve çalışmaktadır.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
istanbulplaket

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın