Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Elite Temizlik


Elite Temizlik

Profesyonel Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti

Uygun fiyat politikamız ve zararsız antibakteriyel ürünlerimizle evlerinizde ve iş yerlerinizdeki tüm koltuk yatak sandalye vb. kumaş türü ürünlerinizi buharlı yıkama ile mikrobik dezenfekte ediyor ve tüm virüsleri, mikropları yada zararlı bakterileri %99.9 yok ediyoruz.

HEMEN ARAYIN: 0543 833 70 00

Kaliteli ve uygun fiyatlı koltuk yıkama, yatak yıkama 99 tl ile 150 tl arasında değişen fiyatlarla hizmetinizde.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama ve fırçalı yıkama ile koltuklarınızı eniyi şekilde yıkar. Basınçlı buhar makinelerimiz’in Yardımıyla oluşabilecek bakterilerden arındırıyoruz.

Koltuk Yıkama Sandalye Yıkama

Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünlerimizle Yerinde Yatak,Koltuk,Sandalye vb.Kumaş Türü Ünlerinizi Eniyi Makine Ekipmanları ve Uzman Kadromuzla Yerinde Yıkama Hizmeti Sunmaktayız.

Buharlı Yatak Yıkama

Yatak yıkama konusunda uzman ekibimiz deneyimleri sayesinde yataklarınızı profesyonel Buharlı yıkama Sistemi ile oluşabilecek mayt bakteri akar vb.mikrop lara karşı etkili antibakteriyel ürünlerimiz ve buharlı yıkama ile %99.9 yok eder

 

KOLTUK YIKAMA

Elite temizlik firması olarak %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekiplerimiz koltuk ve yataklarınızı yerinde yıkamakta ve lekelerinden arınmış bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı antibakteriyel yıkama ürünlerimiz ile sağlığınızı da ön planda tutmaktayız.

Adreste Yıkama

Koltuk, yatak ve diğer yıkama işlemlerinizi ürünlerinizin yapısına herhangi bir zarar vermeden kullandığımız doğa dostu ürünlerle yerinde yıkamakta, zamanında teslim etmekteyiz.

Memnuniyet

Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Ekiplerimizin çalışmasından memnun kalmazsanız tek yapmanız gereken bizimle yeniden iletişime geçmektir.

Uygun Fiyat

Alanında uzun yılların verdiği deneyime sahip personeller eşliğinde yerinde koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti veren firmamız kaliteli bir hizmet ile en uygun fiyatı bir araya getirmektedir.

SİZ ZAHMET ETMEYİN BİZİ ARAYIN

Elite Temizlik

Alanında uzun yılların verdiği deneyime sahip personeller eşliğinde yerinde koltuk yıkama hizmeti ve halı yıkama hizmeti veren firmamız kaliteli bir hizmet ile en uygun fiyatı bir araya getirmektedir.

Yılların Verdiği Tecrübe

Sağlık dostu olan yıkama ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan lisanslı ürünlerdir. Yıkama işleminin her aşamasında steril bir ortam oluşturarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

KURUMSAL

Türkiye’de öncü koltuk ve yatak yıkama firmalarının başında gelen Elite Temizlik olarak sunmuş olduğumuz kaliteli ve sonuç odaklı çalışan firmamızın İstanbul geneli birçok servis ve şubesi bulunmaktadır.

Teşvikiye Cadddesi, Şişli / İstanbul, 34365 Müşteri Hizmetleri: +90 543 833 70 00

Mobil: +90 543 833 70 00

Resmi Tatiller hariç aşağıda ki saatler arasında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Pazartesi – Cuma: 08.00 – 20.00
Cumartesi: 08.00 – 20.00
Pazar: 10.00 – 20.00

Elite Temizlik Siteyi Ziyaret


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
Elite Temizlik

Bir Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın