Kartal Sürücü Kursu – Özdamla Soğanlık


Kartal Sürücü Kursu, Her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet veren Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu 2017 itibariyle 40’tan fazla şubeye ulaşmıştır.

Firmamız sadece kartal bölgesinde değil bir çok bölgede hizmet sunmaktadır. Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu, franchise modeliyle adaylara her bölgede hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Tüm paydaşlarıyla birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliğini taşıyan Özdamla Sürücü Kursları, kalite standartları ve kadrosuyla mutlak memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Kartal Sürücü Kursu

En modern araçlarımızla özel direksiyon dersleri alabilir donanımlı eğitmenlerimiz eşliğinden kısa sürede trafiğe çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir.

Öneri:   Rusya'da Master Yapmak

Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu kalite kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

Verdiğimiz ehliyet sınıfları;

A1- A2 Sınıfı Motosiklet Ehliyeti

B, B1 Sınıfı Otomobil Ehliyeti

C- CE Sınıfı Kamyon ve Çekici Ehliyeti

D Sınıfı Otobüs Ehliyeti

Misyonumuz
  • Şirketimiz yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, adaylarımızın tüm hizmet beklentilerini ülke standartlarının üzerinde karşılamak,
  • Adaylarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak,
  • Sektörümüzde hizmet konusunda farklılaşmak kaliteli ve modern bir anlayış benimsemek,
  • Güven, saygı, disiplin ve mutlak başarı ilkeleri doğrultusunda, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla, sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak.
Öneri:   En İyi Macaristan Üniversiteleri Top 10

 

Her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet veren Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu 2017 itibariyle 40’tan fazla şubeye ulaşmıştır.

Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu, franchise modeliyle adaylara her bölgede hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Tüm paydaşlarıyla birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliğini taşıyan Özdamla Soğanlık Sürücü Kursu, kalite standartları ve kadrosuyla mutlak memnuniyet garantisi sunmaktadır.

İletişim:
+90 (216) 452 02 02
+90 (544) 594 80 21


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Harika Harika
1
Harika
Celikkan

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube and Vimeo Embeds