Kadıköy Halı Yıkama Kadıköy Halı Temizleme

Kadıköy Profesyonel Antibakteriyel Halı Yıkama Hizmetleri, Aynı gün içerisinde alıyor yıkıyor temizliyor yalnızca 3 Günde Teslim ediyoruz.


Kadıköy Halı Yıkama Hizmeti-Dur Halı Yıkama 

Kadıköy halı yıkama olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Adapazarında halı yıkama hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizlere 0553-575-71-58 numarasından ulaşarak bilgi alabilir halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama stor perde yıkama overlok ve zebra perde yıkama halı temizliği hizmetinden faydalanabilirler. Halılarınızı evinizden Ücretsiz olarak alıyoruz ve sizin en müsait olduğunuz vakitte halılarınızı evinize teslim ediyoruz. Ayrıca koltuk yıkama hizmetini yerinde hizmet olarak sunuyor, ev ve iş yerlerinizde özel makinelerimiz ile koltuk temizliği yapıyoruz. Bizlere çekinmeden temizlik konusunda herşeyi danışabilir fiyat alabilirsiniz.

 

Kendinizin ve Sevdiklerinizin sağlığı için halılarınızı yıkatın.

Toz ve kire maruz kalmış halılar zamanla nefes darlığı gibi hastalıklara neden olacaktır. Bu yüzden halılarınızı mevsimlik ve düzenli olarak yıkamanız önemlidir. Ev imkânlarında yıkanacak olan halıların sadece üst yüzeyleri temizlenir ve halıların köklerinde bulunan mikroplar temizlenmemiş olur, yani siz litrelerce su ve deterjan ile sadece halınızın üst yüzeyini temizlemiş olursunuz. Kadıköy Halı Yıkama sağlık açısından çok önemlidir ve Halı Yıkama konusunda başarılı bir şekilde hizmet veren halı yıkama firmalarıyla görüşmeniz büyük önem arz ediyor. Çünkü evinizdeki imkânlar kısıtlıdır ve bu işlemler halılarınızın tamamen temizlenmesini sağlamaz.
 

Sağlığınızı hiçbir zaman tehlikeye atmayın ailenizi ve kendinizi önmsiyorsanız halılarınızı profesyonel/tecrübeli halı yıkama firmalara temizletin. Kadıköy halı yıkama olarak size sağlıklı güvenli temizleme hizmeti sunuyoruz. www.durhaliyikama.com/kadikoy

 Fabrikamıza gelen halılarınız halı cinslerine göre ayrılır ve uygun yıkama sistemi ile yıkanır. Halı yıkama aşamalarımız sırasıyla şöyledir ; 

1 : TOZ ALMA AŞAMASI 

Kadıköy halı yıkamada Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.

2 : DEZENFEKTE

Kadıköy halı yıkamada Halılarınız toz alma makinasından çıktıktan sonra Almanya dan getirtmiş olduğumuz dezenfekte ilaçları ile halıların içerisinde bulunan mikroplardan arındırılmaktadır. Tamamen bitkisel olan bu ilaçlarımız hiç bir şekilde zaralı değildir.

3 : YIKAMA ÖNCESİ LEKELERE LOKAL İŞLEM

 Dezenfekte edilen halılar otomatik makinalarda yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulanmaktadır.

4 : OTOMATİK YIKAMA İŞLEMİ

 Halılarınız bu aşamada son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. makinanın içerisinde bulunan deterjan depoları halılara belirli iktarda bitkisel deterjanlar püskürterek bol su ile yıkamaktadır . her halının yıkaması ve durlanması sırasında halının büyüklüğü ve küçüklüğüne göre yaklaşık ( 150 ile 400 litre ) su harcanmaktadır.

5 : HALI SIKMA ( SANTRİFÜJ ) AŞAMASI

 Halılar otomatik makinalarda yıkandıktan ve durlama yapıldıktan sonra ; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. Sıkma işlemi bittikten sonra halılar makinadan nemli bir şekilde çıkmaktadır. sıkma sırasında halılar hiçbir şekilde zarar ve deforme olmaz.

6 : KURUTMA 

 Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın asma alanlarına götürülerek havalandırmaya Dur Halı Yıkama olarak halılarınızi 3 Günde Teslim ediyoruz.

7 : PAKETLEME

 Halılar kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol alanlarına götürülür. Burada halılar birkez daha kontrol edilerek müşterilerimize gönderilmek üzere tek tek paketlenir. www.durhaliyikama.com


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın