İzmir Telefon Tamiri – Yalı İletişim


İzmir telefon tamiri hizmeti sunan firmamız telefonlarınız da oluşan sorunları ekran değişimi ve diğer servis hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Tüm marka ve model telefonlar için garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Hemen Bizi Arayın:

0232 336 64 400554 293 22 89

Tüm izmir bölgesinde telefon tamiri yapmakta ve bu konuda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. 2006 yılından beri İzmir telefon tamiri ve benzeri teknik servis hizmetleri sunmakta ve bu yönde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bilgisayar tamiri ,telefon tamiri, tablet ve benzeri elektronik aletlerle içli dışlı olmak ve bu yönde kaliteli hizmet sunmakla sektörün bakış açısını da değiştirdik ve işin mutfağından çıkıp vitrin yüzü olan saha çalışmasına başladık.

Ekran Değişimi

Kırılmaz Cam

Ekran Onarımı

Şarj-Kulaklık-Batarya

Cep Aksesuarları

İzmir telefon tamiri tüm arızalarınız garantili şekilde yapılır. Branşında en az 10 yılını geçirmiş ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz ve verdiğimizi düşünüyoruz.

Telefon Tamiri Kapsamında Yapılan İşlemler

Telefon tamiri kapsamında birçok onarım hizmeti sunulmaktadır. Telefonunuzda sorun her ne olursa olsun ve neden kaynaklanırsa kaynaklansın kısa sürede ve uygun fiyatlar ile onarım hizmeti verilmektedir. Bünyemizde bu kapsamda sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekilde olmaktadır.

 • Batarya değişimi
 • Şarj soketine ilişkin arızaların giderilmesi ve değişimi
 • Ön veya arka kamerada yaşanılan arızaların onarımı ve değişimi
 • Kulaklık, hoparlör ve mikrofon özelliklerine dair yaşanılan sorunların onarımı ve değişimi
 • Telefonunun kasasında veya sisteminde yaşanılan arızaların düzeltilmesi ve yine aynı şekilde değişmesi gereken parçaların değişimi

İzmir Telefon Tamiri ve  Ekran Değişimi

 • Ekran ve dokunmatik cam değişimi, ekran yenileme
 • Ön ve arka kamera değişimi
 • Pil (batarya) değişimi
 • Güç botunu değişimi
 • Kasa değişimi
 • Şarj soket değişimi
 • Mikrofon değişimi
 • Ses tuşu değişimi
 • 3g, Wifi Anten değişimi

Ekran Değişimi ve Ekran Onarımı

Kişilerin akıllı telefon kullanmalarında yaşanan artış ile beraber doğal olarak tadilatı ve parça değişimi konusunda da büyük ölçüde artış meydana gelmiştir. Tabi bununla birlikte İzmir telefon tamiri konusunda hizmet verdiğini iddia eden ancak akıllı telefon tadilatı konusunda uzman olmayan kişilerin artışı da yaşanmıştır.

Garantili ve Hızlı Telefon Tamir Hizmeti

Bu tarz mağduriyetler yaşamamak ve akıllı telefonunuzda meydana gelen sorunları uzman kişilerin çözmesini istiyorsanız mutlaka bizler iletişime geçmelisiniz. Bu konuda son derece uzman bir ekibe ve son derece gelişmiş bir teknik servise sahip olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek üzere hazırda beklemektedir.

Iphone Tamiri

Iphone İzmir telefon tamiri konusunda oldukça deneyimli ve akıllı telefonun tüm özelliklerine hakim olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Genel olarak elektronik aletlerin tamiri konusunda tadilat ve değişim hizmeti verdiğimiz için bizler için model veya marka hiç fark etmemektedir. Sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde onarım ve değişim hizmeti vermek üzere tüm çalışma arkadaşlarımız ile çalışmaktayız.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
TeknoServis68

2004 yılından itibaren Seo ve reklam hizmetleri ile ilgili bir çok firmada çalıştım. Ayrıca özel olarak farklı projelerde yer aldım.

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın