iPhone Ekran Değişimi, Kasa Değişimi, Batarya Değişimi

iPhone kasa değişimi, iPhone ekran değişimi, iPhone batarya değişimi ve iPhone modelleri için tüm servis seçeneklerini bünyemizde bulabilirsiniz.


iPhone Kasa Değişimi

Ancak telefon piyasasındaki Apple marka iPhone telefon herkesin beğenisini kazanmış popüler telefonlar arasında yerini alıyor. 

iPhone telefonlarda meydana gelen batarya probleminin çözümü olarak kullanıcıların iki seçeneği bulunuyor. Eğer telefonun garanti süresi halen devam ediyorsa, telefonu garantiye göndererek batarya sorunu çözülebilir. Telefonun garantiden gelme süresi arıza durumuna göre farklılık gösterebilir. Telefon garanti süresi dolmuş iPhone telefonlar için ise telefoncular tarafından sorunun ne olduğu anlaşıldıktan sonra tamir edilebilir. iPhone kasa değişimi için orjinal ürün ve garantili servis seçeneklerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

iPhone kasa değişimi ve iPhone arka kapak değişimi gibi tüm işlemlerinizi 30 dakika içerisinde yapıyor ve size teslim ediyoruz dilersiniz kurye hizmetimizle evinizden alıyor ve evinize geri bırakıyoruz.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi cep telefonunuzu evinizden alıyor uygun fiyata iPhone ekran değişimi yapıyor ve yeniden evinize bırakıyoruz. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu kaliteli servisimizi keşfedin.

Teknoloji, içinde bulunduğumuz bu modern zamanlarda eskisine göre çok daha hızlı bir gelişim göstermiştir. Bunun neticesinde ise ortaya gereksinim duyduğumuz birçok konuda bizlere yardımcı olacak araçlar çıkmıştır. Bu durumdan özellikle her an ihtiyaç duyduğumuz telefonlar en önemli payı almıştır. Hiç şüphesiz ki sahip cep telefonlarının hayatımızda oldukça önemli bir yeri olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Gerek kamerası, gerek içerisindeki hızlı ara yüzü, gerekse de dış kaplamasında yer alan güçlü koruyucu sistemler, her açıdan bu telefonları harika bir hale getirmiştir. Günümüzde daha etkili ve teknik bakımda güçlü telefonlar üretmeye çalışan çok sayıda büyük firma vardır. Bunlar arasında özellikle Apple firması, muhteşem ve çok beğenilen nitelikte telefonlar üreten öncü firmalardan biridir.

Genel olarak ekranlarla ilgili meydana gelen sorunlar, kullanıcıların en sık karşılaştığı durumlar arasındadır. Fakat bu sorun ekran değişim işlemleriyle kolayca giderilebilmektedir. Bizler The Repair House firması olarak iPhone ekran değişimi işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Oldukça pahalı fiyatlarda olan bu cep telefonlarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, firmamızdan teknik açıdan her türlü tamir hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

İnsanlar, kullandıkları cep telefonlarıyla ilgili beklenmedik birçok farklı sorunla karşı karşıya kalabilmektedirler. Yaşanılan sorunları büyük bir çoğunluğu cep telefonlarına oldukça olumsuz yönde birtakım zararlar verebiliyor. Ancak eğer durum tamiri gerektirecek noktada ise buna çözümler de o kadar kolay bir şekilde bulunabiliyor. Bu hususta ağırlıklı olarak yaşanan sorunların başında cep telefonları ekranlarının zarar görmesi yer alıyor. iPhone ekran değişimi için bizimle şimdi iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Buna sebep olan etkenler arasında ise;

  • Cep telefonunun yüksek bir yerden düşmesi,
  • Oldukça sert bir darbeyle karşılaşması,
  • Çeşitli materyallerin sürtünmesi sonucu ekranda çok yoğun çizilmelerin oluşması,
  • Ya da cep telefonunu sertçe bir yere hızlıca çarpmak gibi hususlar, bu konuda ekranlara zarar veren temel ve yaygın durumlardan birini oluşturuyor.

Böyle bir durumda yapılması gereken çözümler bulunuyor. Çünkü diğer marka telefonlarda olduğu gibi iPhone marka telefonlar için de üretilen orijinal yedek parçalar, tamirat konusunda gerekli destekleri sağlıyor. Orijinal bir iPhone marka ekran ile kırılan bölümü değiştirerek tekrar telefonu yeni gibi bir hale getirmek mümkün oluyor.

iPhone ekran değişim fiyatları birçok bakımdan duruma göre çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. Ancak The Repair House firması olarak bizler bu konuda müşterilerimize oldukça uygun fiyatlardan hizmetler sunmaya çalışarak onları en iyi şekilde memnun etmeye çalışıyoruz. Bundan dolayı bütçenizi de koruyacağınız şekilde bizlerden ihtiyaç duyduğunuz her zaman gerekli destekleri alabilirsiniz.

İPhone Batarya Değişimi

The Repair House İPhone marka cep telefonu batarya değişimi hizmeti 12 ay garanti vermektedir. İnsanların çoğu artık akıllı cep telefonu kullanıyorlar. Bazen insanların kullanmış oldukları cep telefonlarının bataryaları azalıyor ve bitiyor. Bu yüzden telefonlarını çok uzun süre şarj etmek zorunda kalıyor veya kullandığı telefon markasının bataryasını yenisiyle değiştiriyorlar.

Piyasada maalesef merdiven altı diye bildiğimiz orjinal diye satılan birçok telefon bataryası bulunuyor. Bu telefon markalarından bir tanesi olan İPhone’dur. Biz firma olarak İPhone telefonlarının orjinal batarya değişimini yapan firmayız. Ama maalesef piyasada İPhone telefonlarının bataryasını orjinal olmadığı halde insanlara satan kalpazanlar bulunuyor ve bunlardan orjinal batarya diye yüksek paralar alıyorlar.

Yüksek para aldıkları gibi orjinal olmayan İPhone bataryasını insanlara satarak telefonlarına zarar veriyorlar. Bu yüzden insanları uyarmak için bu konuda İPhone kullanıcılarını bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle iPhone batarya değişimi yaptırmadan önce orjinal bataryanın nasıl olduğunu öğrenmeleri gerekiyor. Orjinal bataryanın nasıl olduklarını anladıkları zaman hiçbir kalpazan tarafından kandırılmamış olacaklardır.

Firmamız sizlere özellikle bu bilgileri veriyor çünkü sizin başkası tarafından kandırılmanızı ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz. Biz firma olarak iPhone batarya değişimi yaparken müşterilerimize orjinal İPhone batarya taktığımızın ispatını belgelerle ispat ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin başka kişiler tarafından mağdur edilmesini istemiyoruz.

Sadece batarya ürünlerinde değil diğer İPhone aksesuarlar içinde de belgi ibraz ederek orjinal parça değişimi yaptığımız kendilerine gösteriyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz orjinal telefon bataryası ve aksesuarı kullandıkları için rahat ediyorlar. Bu şekilde yan sanayi ürünleri kullanarak telefonlarına zarar vermemiş oluyorlar. Sizlerde firmamız therepairhouse.tanir.com.tr sitesini ziyaret ederek bizlerle ilgili merak ettiklerinizi ve orjinal bataryalarımızı fiyatlarıyla beraber görebilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi Fiyatları

Firmamızın sitesinin linkine tıklama yaptıktan sonra sizlere sunmuş olduğumuz iPhone batarya değişimi fiyatları karşınıza çıkacaktır. Biz firma olarak müşterilerimize kaliteli ve orjinal ürünleri uygun fiyatlarla satan firmayız. Müşterilerimiz bataryalarımız gibi diğer almak istediği bütün İPhone ürünlerinden sitemize üye olarak indirimli olarak yararlanabiliyorlar. Müşterilerimiz için özel üyelik oluşturduğumuz siteye üye olmak oldukça kolay yapılıyor. Firmamızın sitesine üye olmak için yapmanız gerekenleri yazmak istiyoruz.

  • Firmamızın site linkine tıklayın.
  • Daha sonra üye ol kısmına geliniz.
  • Üye ol butonuna basınız.
  • Daha sonra bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz.
  • Sizden istenen kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde yazınız.

Firma yetkililerimiz bilgilerinizi kontrol ettikten sonra kolay bir şekilde üyeliğinizi aktif hale getirecektir. Sizde firmamızın sitesinde almak istediğiniz orjinal ürünleri indirimli olarak alacaksınız.

Sizde İPhone marka ürün kullanıyorsanız ve iPhone batarya değişimi fiyatlarıhakkında bilgi almak istiyorsanız üyelik kısmından kullanıcı adınızla giriniz. Sizlere uygun orjinal İPhone batarya ve diğer aksesuarları görmüş olacaksınız. Sizde orjinal olarak kullanmış olduğunuz İPhone telefonunuzun bataryasını gene orjinal bir şekilde ekonomik fiyatlarla firmamızdan tedarik etmiş olacaksınız. Bu şekilde orjinal batarya ve ürünleri kullanarak telefonunuzdan en yüksek şarj verimini alacaksınız.

Orjinal telefonuna orjinal batarya kullanmanız telefonunuzun kapasitesini arttıracaktır ve yavaşlamasını önleyecektir. Biz firma olarak sadece İPhone batarya fiyatlarını ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunmuyoruz. Sizlere İPhone telefon modellerinin bataryaların fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, batarya fiyatı 449 tl’dir. iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, İPhone fiyatlarıysa 319 tl’dir. Ürünlerinizin yedek parçalarını, camlarını, kapaklarını ve diğer bütün parçalarını orjinal bir şekilde firmamızın sitesinde hizmetinize uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
1
Eh İşte
Harika Harika
2
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın