iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı 190 TL CitrusMobile

iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı 190 TL | 30 Dakikada Teslim iPhone 7 Ucuz ekran , iPhone 7 Ekran Değişim Fiyatı , iPhone 7 Cam Değişimi


iPhone 7 A kalite ekran değişimi ilk olarak fiyat olarak avantajlı olması önemli bir unsurdur. görüntü ve dokunmatik kalitesi kullanıcı kesinlikle rahatsız edice bir seviyede değildir. Hatta bizim kullandığımız iphone 7 ekranları , farklı firmalar orjinal ekran diye müşterilerine sattıklarını görmekteyiz.

 • iPhone 7 Ekran A kaliete değişim fiyatı 190 TL'dir.
 • iPhone 7 Orjinal ekran değişimi fiyatı 350 TL'dir.

iPhone 7 A kakite ekran değişimi yaprımanın avantajları dezavantajları nedir.

servisimizde iphone 7 a kalite ekran değişimlerinde parmak okuyucusunda hiçbir sorun yaşanmaz.

iPhone ekran değişimi yapıldığı zaman servisimizdeki teknisyenler kulağına gelen sesin daha temiz ve güzel gelmesi için kulaklık ahizesini temizleyerek size teslim etmektedir.

iphone 7 ekranın orjinal ekrana göre dezavantajı ise, orjinal ekranlarda cam değişim işlemi yapılabilmektedir. fakat yan sanayi ekranlarda cam değişim işlemi yapılamamaktadır.

Cam Değişim işlemi nedir diye sorarsanız ; iphone 7 cam değişim işlemi yapılabilmesi için ekranınızın orjinal olması şarttır. Cam değiştirilecek iphone 7 telefonun ekranında kullanıma engel hiçnir dokunatik ve görüntü kaybı olaması gerekir. eğer sizin telefonun iphone ise ve ekranınız orjinal ise, ekran çatlamalarında cam değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

 • iPhone 7 ekran değişimi, teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
 • Verilen teknik servis hizmeti kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 6 aylık Citrus Mobil garantisi altındadır.
 • Ekran tamiri işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
 • iPhone ekran değişimleri işinde uzman ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.
 • Ekran onarımı yapılan telefonlara kırılmaz cam koruyucu servisimiz tarafından ücretsiz olarak takılmaktadır.

Ekran Değişimi Detaylar

Dünyada çok satan markalardan olan Apple markasına ait telefonlarda çok sık sorunlarla karşılaşılmaz. Lakin oluşan teknolojik sorunlarda ise Apple firmasının bu durumlara çözüm arama noktasında kullanıcılara, masraf olarak çok yüksek fiyatlarda bir maliyet oluşturmaktadırlar. Bu nedenle iPhone 7 ekran değişimi için servis olarak her türlü markanın ürünlerinde kolaylıkla uygun bütçeli çözümler üretmekteyiz. İstediğiniz uygun fiyatlı ekran şeklinde değişimleri gerçekleştirmekteyiz. Eğer ekran tamiri iPhone 7 cihazınız için gerekliyse sadece ekran tamiri yapmaktayız. Ama cihazınız için dokunmatik, kasa, batarya değişimi daha gerekli olacak ise bunun bilgilendirmesi yapıldıktan ve onay alındıktan sonra değişimleri gerçekleştirmekteyiz.

İçindekiler

iPhone 7 Bozuk Ekran Nasıl Belli Olur?

Telefonun ekranının belirli bölgelerinde oluşan kırıkların parçalarından kaynaklı, temassızlık olması durumunda telefonun kullanımını aksatacağını bilmelisiniz. Ayrıca ekranda kırık oluşmadan da telefonun belirli yükseklikten düşmesi sonucu temassızlık yaşanması, ekranda boydan boya ya da soldan sağa renk kaymaları yaşanması ekran değişimi için belirli sorunlardır. Ekranda, hayalet ekran denilen ekran değişimleri esnasında bir önceki ekranın hayalet görüntüsünün de kalması durumları yaşanması bizlere ekranda yine sorun olduğunu gösterir. Görüntünün gelip gittiğiyle de karşılaşıyorsanız bu da ekranın acilen değiştirilmesi yönünde bir uyarıdır.

Ekranında problem olan iPhone 7 telefonlarda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler şu şekilde;

 1. Telefonumun ekranına görüntü gelmiyor.
 2. Ekranımda yatay ve dikey çizgiler çıkıyor.
 3. Ekranın herhangi bir bölgesine bastığımda görüntü gidip geliyor.
 4. Dokunmatik basmıyor ya da çalışmıyor.
 5. Telefonum siyah ekranda kalıyor.

iPhone 7 Ekranların Garantisi Var Mı?

Ekran değişimi yapılmasından itibaren 6 aylık bir süre boyunca markamız garantisi altında olan onarımı yapılmış ekranlarınızın, herhangi bir problem olması durumunda ücretsiz olarak tekrar değişim yapmaktayız. Ayrıca garanti koşullarını okumak ve öğrenmek istiyorsanız Garanti Şartları ve Koşulları sayfasından bilgi alabilirsiniz. Fakat kullanıcının yapmış olduğu hataları, kırılmaları, çatlamaları, sıvı ile oluşan temaslar dışındaki tüm hatalarda tekrar değişim imkânı sağlamaktayız.

iPhone 7 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürmektedir?

Servisimize ulaştırılan ekran değişimi adına olan teknik servis işlemlerinde öncelikle hatanın kullanımı etkileyip- etkilemediği konusunda yapılacak testler sonucunda ( ki bu testlerimiz 1 saat sürmektedir, fakat yoğunluk sonucunda bu test durumunda ki süre değişmektedir) yapılması gereken değişimden sonra size en kısa sürede teslim edilebilmektedir. Ayrıca bizlere kargo ile gönderilmiş olan ekran değişim taleplerinde, bize ulaştıktan 3 iş günü içerisinde hem testlerin yapılması hem de değişimin tamamlanması ile tekrar ücretsiz olarak kargo ile gönderimi yapmaktayız. Detaylı bilgi almak istiyorsanız da ayrıca markamızın sitesinde bulunan Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? yazımız ile ayrıca uzun uzadıya bilgilere detaylıca ulaşabilirsiniz.

Ücret aşamasına gelindiğinde ise müşteri ile banka bilgileri paylaşılır. Teknik servise gelerek elden nakit ya da banka üzerinden Havale / EFT ödeme kanalları aracılığı ile teknik servis ücreti alınır. Ödemesi alınan cihaz kargoya verilir ve müşteriye teslim edilir.

iPhone 7 Cihazımın Durumunu Nereden Öğrenebilirim?

Cihazlarınıza dahil bütün bilgileri çevrimiçi destek sağlayan chat programımız sayesinde ya da firmamıza ait telefon numaralarımızdan yetkili arkadaşlarımıza ulaşarak gerekli bilgilere istediğiniz an ulaşabilirsiniz. WhatsApp destek hattımız ile de cihaz durumunuzu öğrenmek ve yaptırmak istediğiniz değişimlere göre ne kadar ücret tutacağına dahil, teknik servis işlemi ne kadar sürebileceğine dahil de bilgi vermek adına çevrimiçi destek sağlamaktayız.

Her marka ve modelin ekran değişim fiyatlarını sitemizde yer alan ürün listelerinden öğrenme imkânına sahipsiniz. İşimizi tüm müşterilerimizi memnun etme amacı güderek yapmakta ve de iPhone 7 telefonunuzda sahip olduğunuz ilk günkü performansa kavuşabilmeniz adına bütün çabaları göstermekteyiz. Bizleri tercih ettiğiniz ve edeceğinizden dolayı çok teşekkür ederiz.

Iphone 7 Ekran Değişimi
 1. 1 iPhone 7 İçin Nasıl Ekranlar Kullanılır?

  Müşterilerin isteğine bağlı olarak temin etmiş olduğumuz orijinal ekranların yanında, orijinale yakın onaylı A standart kendi markamızın güvencesi altında ve garantisi altında olarak değişimleri yapmaktayız. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak istenilen tutarda elimizde bulunan en uygun standartlarda iPhone 7 ekran tamiri yapmaktayız.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
fatihayar

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın