Halı Yıkamanın Mevsimi Yok Dört Mevsim Halı Yıkama

Dur Halı Yıkama Biz Yıkarız.Kadıkoy halı yıkama, Ataşehir Halı Yıkama, Acıbadem Halı Yıkama, Çengelköy halı yıkama ve çevresine ücretsiz servis.


Dur Halı Yıkama

Atasehir Halı Yıkama olarak halılarınızı aynı gün içerisinde alıyor ve 4 iş günü içerisinde sizlere tertemiz teslim ediyoruz.

Halılarınızı önce toz alma makinesinden geçirerek, tek tek cinslerine göre ayırarak tam otomatik makinelerde yıkıyoruz, ardından halıda herhangi bir leke kalmış mı diye kalite komtrolden geçiriyoruz,leke kalmış ise özel leke çıkarıcılarimizla müdahale ediyor ve lekeyi başarıyla söküp alıyoruz.

Daha Sonra kapalı kurutma odalarında tozdan uzak şekilde kurutuyoruz.Daha sonra paketleme aşamasına geçiyoruz,özel paketleme makinemiz ile paketliyor, parfümleyip ambalajlı bir şekilde sizlere tertemiz teslim ediyoruz. Atasehir halı yıkama firmamızı arayan müşterilerimizin halılarını, stor perdelerini, yorgan ve battaniyelerini müsait oldukları zaman evlerinden alarak halı yıkama fabrikamıza götürüyoruz. Halılarınız kesinlikle başka müşterilerin halıları ile birlikte yıkanmamaktadır. El dokuma,Yün Halı,Step Halı ve Nepal Halılarınız ayrı ayrı özelve doğal deterjanlar ile özenle yıkanmaktadır. 

Firma olarak bu konuda hassas çalışmaktayız kesinlikle havuz sistemi değil tek tek yıkama yapmaktayız. Her evin halısını ayrı ayrı numaralandırarak karışmaması için tedbir alırız. Çünkü bir müşterinin halısından diğer müşterinin halısına geçebilecek toz, kir ve ağır lekelerin diğer halılarında oluşturabileceği olumsuzluklardan kaçınmaktayız.

Ataşehir Halı yıkama firmamızın özenli ve dürüst çalışmaları işimizin en güzel yanıdır. İşimizi temiz yapıyor olmamız bizim en büyük reklamımızdır. Dilerseniz halıları nasıl yıkadığımızı sizlere şöyle sıralayalım;

• Yıkama alanına serilen halıların öncelikle iplik türü, leke kaynağı ve özellikleri belirlenir.
• Bu tespitin ardından kullanılacak şampuan/deterjan ve kimyasal temizleyiciler seçilir.
• Yün ve İpek halılarda çamaşır suyu, ağır tiner, yoğun kimyasal içeren yağ ve kir sökücülerin halılara zarar vermemesi için tercih etmemekteyiz.
• Dur halı yıkama firması çalışanlarımız halıları öncelikle süpürür ardında ıslatırız.
• Özellikle lekelere müdahale ederken kuru halıya uygulanan ağır çözücüler halıya hasar verebilir, bu nedenle öncelikle halıyı ıslatmak gerekir.
• Islak halılar özel makinelerimiz ile tertemiz yıkandıktan sonra durulama işlemine geçilir.
• Halılar bol suyla durulanır.
• Çekçek yardımıyla halıda kalan deterjanlı su atılır, halı tamamen durulandıktan sonra kurutmaya geçilir.
•  Halı yıkama firmamızda kurutma makinelerimiz ile halılar maksimum 15 dakika içinde hızlı bir şekilde kurutulur. Firma olarak halı yıkama işimizin en tüm ayrıntılarında özveri ile çalışarak hizmet veririz. Bizimle çalışmak isteyen herkesi firmamıza bekleriz.

Halı Yıkama Hizmetimizde Teslimat

Dur halı yıkama firma çalışanlarımız kuruyan halıları kontrol ve paketlemeye masasına alır. Kontrol alanında halılar nemli plastik el fırçası ile son kez yüzey temizlikten geçirilir. Firma çalışanlarımız aynı zamanda halıdaki lekeleri kontrol eder. Temizliğinden emin olunan halılar paketlenerek evlere teslimatı yapılır.

Ataşehir Halı Yıkama

Kadıköyde siz degerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Kadıkoy halı yıkama olarak Kadıköy ve çevresinde en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olmak bizi daha itinalı özenli çalışmaya mecbur kılıyor.Elimizden gelenin fazlasını yaparak daha fazla müşteriye ulasmak için hergun bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz.Firmamiz öncelik olarak sağlıklı hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti prensibini ilk açıldığı günden edinmiştir.Sizde Kadıköy ve çevresinden bizlere ulaşabilirsiniz ve ayrıcalıklı yıkama hizmetini yaşamalısınız.Biz Kadıköy Halı Yıkama Fabrikasi olarak Kendimize güveniyor ve inanıyoruz. Kadıkoy halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren kendimize hedef haline getirdiğimizi müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Halılarınıza sizin kadar özen gösterip, itinalı ve titiz şekilde lekelerinden arındırıyoruz. Sizlerden gelen talep ve öneriler eşliğinde her geçen gün kendimizi geliştirip, teknolojiyi işlemlerimize uygulayıp çalışmaktayız. Halı yıkama listesinin en başında olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile sizlere daha iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Halı Yıkama Nasıl Çalışır?

Kadıköy halı yıkama sizlere sunmuş olduğu çok sayıda iletişim kanalları ile irtibata geçtiğiniz takdirde:

• Belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyoruz ya da halılarınızı yerinde yıkama yapıyoruz.

• Teslim aldığımız halıları leke sınıfına göre ayırıyoruz.

• İşinde uzman personelimiz ve güçlü deterjanlarımız ile yıkmaya başlıyoruz.

• Yıkanan halıları tamamı ile kurutuyoruz.

Yapılan bütün kontroller sonucunda halılarınızı ambalajlayıp adresinize getirip teslim ediyoruz. Fener halı yıkama olarak tüm işlemlerimizi garanti taahhüdü altında yapmaktayız. Teslim edilen halılarınızda sorun olması halinde bütün işlemi başa alarak halılarınızı yeniden yıkanmak üzere sizlerden alıyoruz. Sizler memnun kalana kadar yıkama işlemine devam ediyoruz.

Kadıköy Halı Yıkama Hizmetleri

Aradığınız tüm kriterlere eksiksiz ve net cevap veren firmamız aklınızda hiçbir soru işareti olmadan sürecin sonunu bekleyeceğinizi garanti etmektedir. Halının yanı sıra dur halı yıkama olarak:

• Koltuk temizleme, yıkama ve kurutma,

• Halıyı yerinde temizleme, yıkama,

• İpek, yün dokuma, el dokuma halılar yıkama,

• Yatak yıkama,

• Stor perde yıkama,

Hizmetlerimiz bulunmaktadır. Piyasada bulunan en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamız, sizlerin belirleyeceği ödeme koşulları ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyden ileri tutan  halı yıkama sürecin başından sonuna kadar geçen zamanda memnun olmadığınız bir durum söz konusu olması durumunda, tüm süreci yeniden başa almasının yanı sıra isteğiniz halinde hiçbir neden aramaksızın ödemiş olduğunuz yıkama ücretini sizlere iade etmektedir. Yapılacak tüm işlemler sonrasında firmamızın kalitesi ve güvenilirliğinden memnun kalacağınızın güvencesini vermekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcimiz ile istediğiniz zaman irtibata geçebilir, sorununuzun çözümünü sağlayabilirisiniz.

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama Fabrikasi Dur halı yıkama olarak El dokuma halı, nepal, bünyan, ladik, hereke, yağcıbedir, bambu ,step, çin halısı,iran halısı, ipek aklınıza gelebilecek her kalitedeki halıyı %100 garanti altında yikamaktadir.El Dokuma halılar özel olarak hazırladığımız kaliteli şampuanlar ve profesyonel personelimizle herhangi bir deforme, bozulma, boya akmasi gibi sorunlarla karşılaşılmadan hikyenik ve kaliteli olarak yıkanmaktadır. Acıbadem Halı Yıkama olarak sizlere, Halı Yıkamanin yanında,Koltuk yıkama,stor perde yıkama, yatak yıkama,yerinde yıkama,yorgan, battaniye yıkama,ofis halısı yıkama hizmeti sunuyoruz.Sizde Acıbadem ve çevresinden bizlere web sitemizden Acıbadem halı yıkama, olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren belirlediğimiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında çalışmaktayız. Halılarınıza en az sizler kadar özen göstererek, büyük bir titizlik ve öz veri ile temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Aklınıza takılan bütün soruları samimiyet ve net şekilde açıklayarak sizlere gönül rahatlığı içinde geçireceğiniz yıkama hizmeti vermekteyiz.Eldokuma,Step Halı,Yün Halı,Nepal Halılarda tecrübe ve birikimimiz oldukça fazladır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İstediğiniz şekilde ulaşabileceğiniz iletişim kanaları ile bizimle irtibata geçmeniz halinde Acıbadem halı yıkama olarak:

• Belirlediğiniz gün ve saatte vermiş olduğunuz adresten halılarınızı teslim alıyoruz.

• Halılarınızın kir ve lekeleri türü belirlenerek sınıflandırılmaktayız.

• Profesyonel çalışanlar, güçlü leke çıkarıcılar ve son teknoloji makineler ile yıkama işlemini başlatıyoruz.

• Yıkanan halıları ıslak noktası kalmayacak şekilde kurutulmasını sağlamaktayız.

• Kuruyan halılarınızı toz, kir ve leke bulaşmayacak şekilde paketliyoruz.

Yıkama sonrası Acıbadem halı yıkama olarak tüm kontrollerini yaptıktan sonra belirlediğiniz adreste sizlere teslim ediyoruz. Yıkamada Müşteri Memnuniyeti Tüm işlemleri biten halılarınızı evlerinizde sizlere ilk günkü temizliği ile kullanmanız için sunmaktayız. Halılarınızın son halini sizler ile birlikte kontrol ederek temizliğinden emin olana kadar inceleme yapmaktayız. 

Halı Yıkama

Aklınıza takılan, beğenmediğiniz ya da çıkmamış leke olması durumunda herhangi bir işlem yapmaksızın halıları yeniden yıkamak ve temizlemek için sizlerden alıyoruz. Dur halı yıkama olarak sizler memnun olana kadar yıkama işlemine devam etmekteyiz. Tüm süreç sonun memnun kalmadığınız durum olunca ödemiş olduğunuz yıkama ücretini sizlere iade ediyoruz. Yıkama konusunda hazırlanacak olan listenin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve sorumluluk ile her geçen gün gelişerek çalışmaya devam etmekteyiz. 

Tüm işlemlerimizi garanti kapsamında yapmaktayız. Acıbadem halı yıkama olarak yalnızca halı yıkama değil, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve yatak yıkama gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Piyasanın en uygun fiyatlandırmasına sahip olan firmamız, tüm hizmetlerini sizlerin belirlediği koşullar çerçevesinde sunmaktadır. Koltuklarınız, yataklarınız, stor perdeleriniz, yorgan ve battaniyeleriniz mümkün olan en kısa süre içerisinde temizlenerek ilk günkü hijyeni ve temizliğinde sizlere sunulacaktır. Tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı içerisinde kullanacaksınız.Dur Halı Yıkama olarak 

Çengelköy Halı Yıkama

Çengelköy Halı Yıkama hizmeti 2 saat içerisinde alıyor 3 gunde tertemiz teslim ediyoruz.Dur halı yıkama merdiven altı halı yıkamalardan kurtulmanız için sizlere hizmet etmektedir.Tamamen profesyonel ekipman ve personelimizle sağlıklı halı yıkama hizmetini ayağınıza kadar getiriyoruz.Sizlere bir telefon kadar yakınız hemen arayın farkı görün.Biz kendimize güveniyoruz ve sadece müşteri memnuniyetini ilke ediniyoruz.Dur Halı Yıkamada Halılar Nasıl Yıkanır? Çengelkoy halı yıkama firmamızı arayan müşterilerimizden adres bilgisi alarak kısa sürede evlerinden halıları alırız. Halıların diğer müşterilerin halıları ile karışmaması için ilk başta numaralandırma yaparak halılara etiket yapıştırırız. Halının ücreti, kaç adet olduğu ve teslimat bilgisinin yazılacağı fişimizi doldururuz bir nüshasını da müşterimize veririz. Bu aşamadan sonra halı yıkama işlemlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

• Dur halı yıkama firması öncelikle halılarınızın türünü ve iplik yapısını tespit eder.
• Halının yapısına göre yıkama tekniği ve deterjan tercihi yapar.
• Halılar yıkanmaya başlamadan önce sirkelenir ya da süpürülerek tozlar uzaklaştırılır.
• Eğer halıda leke varsa leke çözücüler uygulanır. Bu işlem yapıldığında halı ıslatılmış olur.
• Halının türüne göre deterjan kullanılarak makinelerimiz ile halılarınız derinlemesine yıkanır.
• Dur halı yıkama firmasında derinlemesine yıkanan halılar bol su ile durulanır.
• Durulama yaptıktan sonra halıların suyu çekçek ile sıyrılarak halıdan atılır.
• Halı deterjanlardan tamamen arındırıldıktan sonra kurutma makinemiz ile en fazla 5 dakika içerisinde halılar kurutulur.
• Kurutulan halılar askılara alınarak havalandırılır.
• Dur halı yıkama firması çalışanları tamamen kuruduğundan emin oldukları halıları kontrol tezgâhına alarak leke kalıp kalmadığına bakarlar.
• Temizliğinden emin olan halılar paketlenerek sahiplerine teslim edilir. Halı yıkama yerimizde kesinlikle havuz sistemi kullanılmaz. Halılarınız başkalarının halıları ile aynı havuza konularak durulanmaz. 

Hijyen, temizlik ve hassasiyet konularına en az sizler kadar dikkat etmekteyiz.
 Firmamız ücretsiz olarak halılarınızı alarak yıkayıp teslimatını yapar. Firmamız titiz çalışmaları sayesinde uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Olumlu müşteri yorumlarımız ve giderek artan müşteri potansiyelimiz işimizi en iyi şekilde yaptığımızın kanıtıdır. Sizlerde titiz çalışmalarımızdan uygun fiyatlara yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz..Halı yıkama firmaları arasında sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ışığında sunmaktayız. Geçmişten gelen tecrübe ile gelişen teknolojiyi bir araya getirerek kaliteli hizmet anlayışında ödün vermeden çalışmaktayız. Halı yıkama konusunda belirlediğiniz kriterler altında istemiş olduğunuz her türlü soruya net ve açık şekilde cevap vererek huzurlu bir yıkama hizmeti almanızı sağlıyoruz.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
1
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın