E-Ticaret Devi Profesyonel E-Ticaret Çözümleri

Eticaret sürekli emek isteyen ve istikrarlı çalışma sonucu olumlu sonuç alınabilecek bir iştir.


Öncelikle Eticaret Paketleri araştırması yapıyorsanız zaman kaybettiğinizi söylemekte fayda vardır. Proje bazlı çalışmaları araştırın mesela satın aldığınız pakette tasarım, kodlama, reklam, tanıtım gibi hizmetleri gözardı etmeyin. 

E-Ticaret Devi firması şimdiye dek yurt içi yurtdışı bir çok proje-çalışmaya imza atmıştır. Önceliğimiz yüksek kazanç değil, yüksek başarı elde etmektir. Eticaret siteleri günümüzde çok düşük rakamlardan çok uçuk rakamlar arasında farklı bir fiyat yelpazesi içindedir. Bu yelpaze siteye göre değil, bir yıl içerisindeki verilecek hizmete göre değişmektedir. Nedir fiyatı etkileyen faktörler?

Profesyonel E-Ticaret Çözümleri

1- Tasarım Aşaması

Teslim ettim bitti değil! Ne kadar profesyonel bir tasarımcı da olsanız tek seferde eticaret sitesini oluşturamazsınız. Bunun üzerinde zaman zaman oynamalar yapmanız gerekebilir. Örneğin; günümüzde siteler responsive adı verilen sistem ile ekrana göre otomatik şekilleniyor. Bu güzel özelliğin dez avantajlarından bahsedelim biraz. Siz 7 İnç ekranlı telefonunuzdan güzel bir görünüm elde ettiniz ve ekranı 9 inç olan bir müşteriniz, sitenize girdiğinde bozuk bir görüntülü ile karşılaşabilir! Bunu Laptoplardaki ekran boyutlarının değişkenliği ile de örnekleyebilirsiniz. 

2- İçerik Yönetimi

Siz yapın olmaz! Sizlere sitenin kullanımı için ne kadar eğitim videosu gönderilse de anahtar kelimelerin, meta açıklamalarının, etiketlerin nasıl yönetileceğini bilemezsiniz! Çünkü bu sizin işiniz değil, eticaret firmasının görevidir! O kadar çok müşteri ve onbinlerce ürün ile uğraşamayacaklarını bildikleri için sizin üzerinize atarlar.

E-Ticaret Çözümleri

3- Eklenti veya Modül Geliştirme

Sürekli eksikler tamamlanmalı! Eticaret siteleri aralarında ki rekabetleri hiç yakından takip ettiniz mi? Günümüzden örneklendirelim Letgo küçük maliyetli basit mantıkta bir aplikasyon ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Peki rakipleriyle aralarında ki fark neydi? Her zaman çok özellik çok işe yarayacak diye bir kaide yok! Başarılı olmasının sebebi tabiki çok basit olmasıydı. Farklı bir açıdan bakarsanız, amazon.com dünyanın en büyük eticaret platformlarından olan amazon rakiplerinden farkı ise en çok özelliğinin olması! Bakın burada tam zıt örnek vermemizin sebebi sizin işinize göre düşünerek müşterinizin yerine kendinizi koymanız gerekiyor. Ancak bu şekilde doğru sonuçlar alabilirsiniz.

4- Reklam ve Optimizasyon

Profesyonel E-Ticaret ÇözümleriReklamsız bir internet sitesi dağın başında AVM açmakla aynı mantıktadır. Hiç kimse sizin yerinizi bilmez. Sattığınız ürüne veya hizmete göre reklamlar vermeniz gerekmektedir. Bu hususda en doğru reklam türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin, Görüntülü reklamlar, video reklamı, arama ağı reklamı, sponsporlu bağlantılar, ürün listeleme reklamları vs.

Danışmanlık ve Proje İçin www.eticaretdevi.com sitemizi ziyaret edebilir GSM numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
Eticaret Devi

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın