Datça Cafe – Pearl Harbor Cafe

Datça Cafe, Günlük hayatın karmaşasından uzak eşsiz manzaraya karşı, dostlarınız ve ailenizle gidebileceğiniz sakin, huzurlu bir ortam.


EŞSİZ BİR ORTAM

Datça Cafe, Günlük hayatın karmaşasından uzak eşsiz manzaraya karşı, dostlarınız ve ailenizle gidebileceğiniz sakin, huzurlu bir ortam.

TÜRK VE DÜNYA MUTFAĞI

Türk ve Dünya mutfağının mevsimsel lezzetlerini, çağdaş bir sunum ile siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

PROFESYONEL HİZMET

Özenle seçilmiş lezzetleri, farklı tatlara uyarladığı menüsü, profesyonel hizmet ve uygun fiyat anlayışı. Datça Limandayız.

SAĞLIKLI YAŞAM

Datça Cafe olarak Sağlıklı yaşamı desteklemek için hazırladığımız hafif yemeklerimizi, çeşitli kahvaltı alternatiflerimizi, lezzetli yemeklerimizi ve küçük misafirlerimizi mutlu edecek çocuk menülerimizi beğeneceğinizi umuyor, en güzel buluşmaları yaşamanızı ve en unutulmaz anıları biriktirmeniz için sizleri Datça Limanda Pearl Harbor’a bombalamaya bekliyoruz.

ZAPATİSTA KAHVESİ

Kahvelerimiz Meksika’nın güneyindeki Chiapas bölgesinde yetişen “Zapatista” kahvesidir. Zapatista kahveleri endüstriyel tarım yapılmamış arazilerde kimyasal ürün kullanılmadan yetiştirilmektedir. %100 bio organik ürünlerdir. Zapatistalar adlarını Meksika devriminin lideri Emiliano Zapata’dan alırlar. Zapatistalar, uzun süren bir direniş ve mücadeleden sonra Chiapas eyaletinde kendi özerk bölgelerini ilan etmişlerdir. Bu yeni durumla birlikte tüm üretim ve tüketim ilişkilerini de eşitlik temelinde işleyen kolektif yaşama uyarlamışlardır. Zapatista kahve tüm dünyada hem tat hem de felsefik olarak kendini kabul ettirmiş yeni dalga bir kahvedir.

KISACA BİZ


Datça Cafe olarak Pearl Harbor’a atfen "Haydi bombalamaya!" sloganıyla yola çıkan kafemiz, özenle seçilmiş lezzetleri, farklı tatlara uyarladığı menüsü, profesyonel hizmet ve uygun fiyat anlayışı, hızlı servis kalitesi, sıcak atmosferi ve Datça Limanındaki doğal yarımada bitki örtüsü ile müşteri memnuniyetini esas alarak yoluna devam ediyor.

Deniz ve alışveriş arası yorgunlukların atıldığı, iş toplantılarının keyifli sohbetlere dönüştüğü, Pazar kahvaltılarının ev sıcaklığında yapıldığı Pearl Harbor Datça’da misafirlerine keyifli bir yemek ve sohbet imkânı sunuyor.

Datça Cafe


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın