Çorum Haberleri Yayla Haber’de

Çorum ve Çorum Haberlerini www.yaylahaber.com.tr den takip edin!


Sürekli yenilenen yüzüyle sıcak ve flaş haberleri http://www.yaylahaber.com.tr adresinde okuyucularına anında yansıtan Yayla Haber Gazetesi, objektif ve tarafsız haberciliği ön planda tutarken, yerel alanda tüm haberleri sayfalarında yayınlayarak halkın büyük ilgisini toplamayı başardı.

Yayla Haber İmtiyaz Sahibi Leyla Odabaş, bünyelerine Alaca Lider Gazetesi’ni, Osmancık Haber Gazetesini ve Kargı Gazetesini kattıklarını belirterek, internet gazetesi Yayla Haber’in yanı sıra; Alaca Lider, Osmancık Haber ve Kargı Gazetesi ile de yazılı basın hizmeti verdiklerini, dört ayrı koldan habercilik sektörüne renk kattıklarını dile getirdi.

Çorum’un ilk yerel internet gazetesi olduklarını ifade eden Genel Yayın Yönetmeni Hacı Odabaş, “Çorum’da gazetecilik alanında farklı bir yayın olarak çıkmak istedik ve bu anlamda yerel internet gazetesini kurduk. Ulusal ajanslara abone olarak ülkemizde ve dünyada olan haberlere yer verirken, yerel haberleri de sıcağı sıcağına okuyucularımıza yansıtıyoruz. Halkımıza sıcak ve taze haberi okutmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bugüne kadar haberde tarafsız ve objektif olmayı kendilerine ilke edindiklerini ifade eden Odabaş, “2008 yılında kuruluş çalışmalarına başlayan internet gazetemiz bir yıl sonra yayın hayatına başladı. Günlük 60 ila 90 arasında haberi gazetemizde okuyucularımıza gün içerisinde ulaştırıyoruz. İlimizde yaşanan olayları anında sayfalarımıza taşıyoruz. Google’de haberlerimizin indekslenmesini sağlayarak adeta Çorum’un röntgenini çekiyoruz. Çorum’la ilgili dijital bir kütüphane oluşturduk. İlk yerel internet gazetesi olmanın yanı sıra Çorum’un bilgi bankası konumundayız. Yayın ilkemiz çerçevesinde, kimseden korkmadan olayların üzerine tarafsız ve objektif bir şekilde giderek olayları halkımıza duyurmaya çalışıyoruz. Resmi tatiller dahil günün her saati ilimizde ve dünyada gelişen olayları anında okuyucularımızla paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Hacı Odabaş, “Çorum müteşebbis ruhuyla Türkiye’ye her zaman model olmuştur. Biz de buradan yola çıkarak basın-yayın sektöründe bir ilke imza atma kararı aldık. Amacımız Çorum’da farklılıkları halkımıza yaşatmaktı. Yayla Haber’i kurarak bu amacımızı gerçekleştirdik. Çorum basını ülke genelinde önemli bir yere sahiptir. 2008 yılında Yayla Haber’i Çorum halkıyla tanıştırdıktan sonra, il merkezi ve ilçelerde bugün onlarca internet gazetesinin yayın hayatına atılmış olması, çıktığımız yolun ne derece doğru bir yol olduğunu gösteriyor. Çorum’da internet gazeteciliğinde öncü olmanın haklı gurunu yaşarken, bizimle birlikte aynı şekilde gazetecilik yapan arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz” ifadesini kullandı.

Odabaş, 30 kişilik güçlü bir yazar kadrosuna sahip olan http://www.yaylahaber.com.tr haber ve köşe yazılarıyla gündeme damga vurduğunu sözlerine ekledi.

Detaylı bilgi için tıklayınız: http://www.yaylahaber.com.tr

Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber Logo


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika
ulas

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın