Cep Telefon Servisi, Cep Telefon Tamiri – The Repair House

Cep telefonu ekran değişimi, kulaklık soketi değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, kasa değişimi, mikrofon değişimi, kamera değişimi.


Cep Telefonu Teknik Servisi

Cep telefon servisi olarak, cep telefonu veya tabletinizi kullanamamanın ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Telefon veya tablet sosyal hayatımızın vazgeçilmezidir. Bundan dolayı bir Cep telefonu teknik servisi olarak cihazınızın hızlı tamir edebilmesi gerektiğini biliyoruz.

Dünyanın En Büyük Telefon Tamiri Zinciri Artık Türkiye'de!

The Repair House'da siz beklerken 30 dakika içinde cep telefonu tamir edip, teslim ediyoruz. Bu yüzden, uzun süre telefonsuz kalmayacaksınız. Güzel hizmet değil mi? Bu sadece yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip ile sağlanabiliyor. Ekibimiz sadece %100 kaliteli ve orjinal parçalar ile çalışıyor. Tüm tamirlerimizin yüksek kalite de olmasını son derece önemsiyoruz.

Cep Telefonu Teknik Servis Kurye Hizmeti

Neler Yapıyoruz?
 1. 1 Cep Telefonu Ekran Değişimi


  Cep telefonlarında en fazla karşılaşılan sorunlar arasında ekran sorunları gelmektedir. Yeni nesil akıllı cep telefonlarının neredeyse tümü dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Akıllı dokunmatik cep telefonlarının bir yüzünü komple ekran oluşturmaktadır. Bu kadar geniş bir yüzeye sahip olan ekran da bazı durumlarda darbelere maruz kalmaktadır.

  Cep telefonu ekran değişimi oluşturan hususlar çarpma, düşme, çizilme, çatlama, dokunmati özelliği ve renk pigmentlerinin kararması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Cep telefonu ekranında ortaya çıkan bu tür sorunlarda ekran değişiminin yapılması gereklidir. Cep telefonu ekranında renk pigmentlerinin kararması nokta şeklinde başlayarak her geçen gün bu kara noktanın daha fazla büyümesiyle sonuçlanmaktadır. Ekranda oluşan kararmalar darbe veya su gibi etkenlerden meydana gelmektedir.

 2. 2 Cep Telefonu Batarya Değişimi


  Cep Telefonu Batarya Değişimi

  Cep telefonu kullanımı ülkemizde ve tüm dünyada oldukça fazladır. Neredeyse her bireyin gün içerisinde kullandığı akıllı cep telefonlarının tamiri belirli bir program dahilinde yapılmaktadır. Sık kullanıma bağlı olarak deforme olan batarya kısmı için belirli bir tamir aşamasının olması gerekir. Özellikle bataryanın verimli olması cep telefonunun kullanım zamanını da arttırmaktadır. Batarya tamiri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Online sitemiz aracılığı ile gerekli bilgilere tek tıkla erişebilirsiniz. Batarya tamirinde deneyimli personelimiz en kısa sürede tamir ve değişim işlemlerini yapabilmektedir. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla her marka telefonun batarya işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

  Cep Telefonu Batarya Tamiri

  Kullanılan her cep telefonunun batarya kısmı mevcuttur. Kısacası bu alana enerji adı da verebiliriz. Cep telefonlarının açılması ve kullanılmasıyla azalan ve şarj aleti ile yeniden doldurulabilen bu mekanik aksamın tamiri için bize güvenebilirsiniz. Batarya tamirinde özel fırsatlar için bize her zaman güvenebilirsiniz. Batarya tamiri için hizmet veren teknik servisimiz tüm farkındalığı ile ilk sıradadır.

  Tecrübeli ekip, hijyenik ortamlar ve güven veren yaklaşımlarla biz her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Kullanılmayan ve kullanılması büyük tehlike yaratan bataryaların değişiminden önce size danışarak adım atarız. Birlikte verdiğimiz kararlarla cep telefonu kullanımını kısıtlamadan yardımcı olmaya çalışmaktayız.

 3. 3 Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi


  Şarj Soketi Değişimi Sadece Orijinal Parça Kullanılır

  Şarj soketi değişimi, onarım ve bakım hizmetlerimizde kullandığımız ürünler/parçalar tamamıyla orijinal ve A kalitededir. Kaliteden yana The Repair House’a karşı bir şüpheniz olmasın. Cihazınız en kısa süre içinde elinize ulaşır.

  Şarj Soketi Değişimi 6 Ay Garantilidir

  Kullandığımız parçalar kullanıcı hatalarının dışında 6 ay garantilidir. Sıvı teması, kırılması vb. durumlar ürünü garanti dışı bırakmaktadır. Bunların dışında yaşadığınız problemlerde bize geri dönüş sağlayabilirsiniz.

 4. 4 Cep Telefonu Kulaklık Soketi Değişimi


  Cep Telefonu Kulaklık Soketi Değişimi

  Firmamız uzun yıllardan beri Cep Telefonu telefonlarının her türlü teknik servisi ve Cep Telefonu kulaklık soketi değişimi gibi geniş çaplı hizmet veren firmadır. Sektörde önde olan firmamız sizlere en kaliteli hizmet her zaman vermeye çalışıyor. Firmamız bünyesinde çalışan teknik servis personellerimiz işlerinde profesyonel olan ve işlerinin ehli kişilerdir.

  Bizlere getirdiğiniz Cep Telefonu telefonlarının parçalarını dikkatli ve titiz bir şekilde yaptıktan sonra sizlere en kısa sürede teslim ediyor. Firmamız Cep Telefonu telefonlarının yanında başka marka telefonlarında parça değişimini ve teknik servis hizmetini veren firmadır. Akıllı telefonlarınızla ilgili çok sayıda firmamız sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  Cep Telefonu Kulaklık Soketi Değişimi

  Teknik servis hizmeti
  Yedek parça değişimi
  İkinci el telefon tamiri
  İkinci el telefon satışı
  Sıfır telefon satışı
  Cep Telefonu kulaklık soketi değişimi
  Cep Telefonu ön kamera değişimi
  Cep Telefonu arka kamera değişimi
  Cep Telefonu tuş takımı değişimi
  Cep Telefonu kasa değişimi gibi daha çok hizmetimiz bulunuyor.


  Firmamız Cep Telefonu telefonlarına özel yedek parça değişimi yapıyor. Bizlere getirmiş olduğunuz Cep Telefonu telefonuyla ilgili parça değişimini orjinal şekilde yaparak sizlere geri veriyoruz. Eğer bizlere bırakmış olduğunuz Cep Telefonu kulaklık soketi değişimi yapıldıktan sonra almaya gelemiyorsanız ve sizlere göndermemizi istiyorsanız sizlere yolluyoruz.

  Ücretsiz kargo veya firmamızın personel kuryesiyle istediğiniz yere en kısa sürede ürününüzün parçasını değiştirerek yolluyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeye çalışan firmayız. Firmamız bütün Cep Telefonu parça değişimlerinde ve teknik servis hizmetlerinde en az 6 ay olmak üzere kullanım garantisi veriyor. Vermiş olduğumuz garanti belgesi sözle değil prosedürlere uygun yazılı belgeyle oluyor.

  Kurumsal bir firma olduğumuz için yasal olarak her şeye uyuyoruz. Müşterilerimizi önemseyerek işlerini kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sizde firmamıza gelerek bütün hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Cep Telefonu Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatları


  Firmamız Cep Telefonu kulaklık soketi değişim fiyatları müşterilerimizin kesesini sarsmayacak bir şekilde uygun ve ekonomik fiyatlarla yapıyoruz. Müşterilerimiz firmamıza yaptırmış olduğu ürününün ödemesini kredi kartıyla yapmak isterse kendilerine firma olarak kolaylık sağlıyoruz. Uygun taksit seçenekleri sunarak ödeme kolaylığı firma olarak sağlamış oluyoruz. Peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize de özellikle Cep Telefonu markalı telefonların parça değişimlerinde indirimler yapıyoruz.

  İndirimlerimiz firmamızın sadece bununla sınırlı değildir. Bizler firma olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerimize vermeye çalışan firmayız. Müşterilerimize farklı şekillerde indirimler uygulayarak onlara vermiş olduğumuz değeri gösteriyoruz. Bizlere sosyal medya üzerinden takip eden ve bizlerin hizmetlerini beğenip tavsiye eden müşterilerimize ekstra indirimlerimiz söz konusudur.

  Firmamıza Cep Telefonu marka ürününü getirip Cep Telefonu kulaklık soketi değişimi fiyatları teklifimiz keselerine uygun şekilde veriliyor. Firmamızın Cep Telefonu marka akıllı telefon kulaklık soketi değişimi fiyatlarından sizlere bahsetmek istiyoruz. Cep Telefonu 5 kulaklık soketi değişimi fiyatımız 60 TL’dir. Cep Telefonu 5s kulaklık soketi değişimi 70 TL’dir. Cep Telefonu XS kulaklık soketi değişimi fiyatımız 350 TL’dir. İPhone XR kulaklık soketi değişimi fiyatımız 300 TL’dir.

  Cep Telefonu 6s Plus Kulaklık Soketi değişimi fiyatımız 140 TL’dir. Bu fiyatlarımız tamamen orjinal kulaklık soketi değişimi fiyatlarıdır. Firmamız müşterilerimizin telefon parçalarının hepsini orjinalleriyle değişim yapmaktadır. Cep Telefonu pahalı bir telefon olduğu için kullanılan parçasının yan sanayi olmamasın dikkat ediyoruz. Çünkü telefona yan sanayi ürünler zarar verebiliyor. İstediğiniz verimi alamıyorsunuz. Firmamıza Cep Telefonu telefonlarınızın kulaklık soketinin değişimini veya başka parçasının değişimini yapmak için rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Sabit telefonlarımızla bizlere ulaşabildiğiniz gibi online olarak firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer isterseniz bizlere mail atabilirsiniz. Eğer isterseniz whatsapp numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
2
Eh İşte
Harika Harika
8
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın