Caddebostan Halı Yıkama- Dur Halı Yıkama

Caddebostan halı yıkama olarak halılarınızı aynı gün içerisinde alıyor yıkıyor, kapalı kurutma odalarında tozdan uzak şekilde kurutuyor 4 Gün İçinde teslim ediyoruz.


Yeterli Hijyen İçin Profesyonel Halı Temizliği

Caddebostan Halı Yıkama olarak 2010 Yılından bu yana Caddebostan ve çevresinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Günümüzde şehir hayatı, çoğalan nüfus,her geçen gün artan çok katlı konutlar ve iş merkezleri ile özdeşleşmiş durumdadır.Bu durum hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaları etkileyen değişikliklere yol açmıştır.Yeni hizmet alanları ortaya çıkmış veya var olan sektörler modernleşerek yeni bir anlayışla hizmet vermeye başlamıştır.Bu değişimden halı yıkama firmaları da etkilenmiştir.

Çok katlı çok odalı binalarda kullanılmakta olan halıların yıkanabileceği alan bulmak şehir hayatı için pek mümkün olmamaktadır.Silme şeklinde yapılan halı temizliği ise yeterli hijyeni sağlamamaktadır. Bu noktada ortaya çıkan ihtiyacı halı yıkama firmaları karşılamaktadır. Özellikle alerjik rahatsızlıkları olanlar ve astım hastaları için önemlidir.Evinde hayvan besleyenler için halı temizliği,bireysel imkânlarla yapılan yüzeysel kalan temizleme işlemi yeterli olmamaktadır.

Caddebostan Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti

Halılar belirtilen adresten alınarak uygun ortamlarda yıkanıp kurutulduktan sonra kaybolma ve karışma riski olmadan yine adrese teslim edilmektedir.Profesyonel hizmet veren halı yıkama firmaları, uygun makine ve temizlik malzemelerini kullanarak her çeşit halıda etkin temizlik sağlamaktadır.İyi temizlenen halıların temiz kalma süresi uzamaktadır.

Caddebostan Halı Yıkama, telefon veya elektronik posta ile ulaşarak halı temizliğini profesyonel ellerde yaptırmanıza olanak sağlamaktadır.Yaşam alanınızın daha temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır.Uygun malzemeler kullanılarak halılarınız leke, kir ve toz ile mikroplardan arındırılmaktadır.Halı temizliğinde halının dokusuna ve rengine zarar verilmemesi gerekir. Temizlendikten sonra müşteriye ulaştırılması herhangi bir kirlilik kaynağından etkilenmesinin önlenmesi esastır.

El Dokuması Halı İle Makine Halısının Temizliği Farklı

Yün, naylon, polyester, olefin, polipropilen, akrilik, ipek, jute gibi farklı dokularda değişik birçok halı türü bulunmaktadır. Halının el dokuması veya makine halısı olması, kullanılan malzemenin kalitesi gibi değerini değiştiren başka unsurlar da vardır.
Kullanılan halının cinsi, tabanının su geçirme özelliği, ip yapısı, dokuması, lif, boya kaynağı gibi hususlar yıkama işleminde önemlidir.Yapılacak temizliğin ve kullanılacak temizleme ürünü ile ekipmanın belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Doğru temizlenmeyen halılar kir ve mikroptan yeteri kadar arınmamasının yanında dokusunun yıpranması,renginin değişmesi riski blunmaktadır.

Halılarınızı uzun süre ilk günkü güzelliği ile kullanmaya devam etmek için  Caddebostan Halı Yıkama halı temizliği hizmetinden yararlanmak yararınıza olacaktır. Firma tarafından halılar cinsine ve özelliğine göre gruplandırılarak uygun temizleme teknikleri belirlenmektedir.Uzman olmayan kişiler elinde tazyikli su ve sert fırçalarla yıkanarak temizlenmeye çalışılan halılar zarar görmektedir.Halılarda bağlantı yerleri ve tabanda kırılmalar oluşmaktadır. Firmanın etkin temizlik sunan yöntemleri, halıların yıpranmasının önüne geçme olanağına sahip olmanızı mümkün hale getirmektedir.

Profesyonel Halı Temizliğinde Makine Kullanımı 

Değişik özellikte çok sayıda halının evde yeterince temizliğinin sağlanamaması halı yıkama firmalarına olan talebi artırmaktadır.Caddebostan halı yıkama firmaları halıların kısa sürede yıkanması ve kurutulmasını sağlar.Bunu yaparken hijyenik bir ortam sunan sistem ve yöntem arayışlarına girmektedir.Çözüm arayışlarının önemli bir sonucu halı yıkama sektöründe değişik amaçlarla makine kullanımının yaygınlaşmasıdır. Caddebostan halı yıkama olarak halılar yıkanmadan önce üzerindeki toz ve tüyleri giderme işlemi yapılmaktadır.

Yıkama ve kurutma işlemlerinde gelişmiş teknoloji ürünü makineler kullanarak yapmaktadır.Halı temizliğinde etkili bir sonuç alınmasını sağlamaktadır.Kullanılan makineler, halıların renk ve dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizlenmesini sağlar.Kolay kirlenmemesini ve uzun süreli bir kullanıma imkan sağlamaktadır.
Halı yıkma işleminin modern teknolojinin kullanıldığı makineler yardımıyla yıkanmasının pek çok avantajı bulunmaktadır.

Halı Yıkama İşleminin Faydaları

• Halıların temizliğinin en ufak noktaya kadar hijyenik ve sağlıklı koşullarda yapılmasını sağlamaktadır.
• Yıkama esnasında halıların yüzeyinin, bağlantı noktalarının ve tabanının zarar görmemesini sağlamaktadır.
• Halılar yıkanmadan önce, geçmiş zamanlarda deforme olma riskine rağmen toz dolabında dövülme işlemine tabi tutulur.Günümüzde kullanılan toz alma makineleri ile yüzeyinde bulunan kirlerinden arındırılması işlemi halıya zarar vermeden Caddebostan Halı Yıkama işleminin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Makine ile toz alma işlemi yıkama sırasında tozların dibe çökerek çamurlaşmasını önlemektedir.
• Halılarda bulunan hav tüyleri gerekli temizliği sağlamayan fırçalar yerine hav alma makineleri kullanılarak temizlenmektedir.Bu işlem yıkamanın daha temiz yapılmasına katkı yapmaktadır.
• Özellikle kış günlerinde halıların yıkanması durumunda kurutma süresinin uzun olmaktadır.Meydana gelen sararma, sertleşme ve kötü koku sorunları kurutma makineleri kullanılarak ortadan kaldırılmaktadır.Profesyonel halı yıkama firmalarında hijyenik bir ortamda kurutma odalarında ÜRÜNÜN kuruması sağlanmaktadır.Kurutulan halılar kuruma işlemi süresince tozlanma ve kirlenmeye maruz kalmamaktadır.
• Modern sıkma makineleri ile halılara zarar vermeden sıkma işlemi yapılmakta ve halıların oldukça kuru bir şekilde çıkmalarını sağlamaktadır.
• Otomatik makineler ile yapılan yıkama esnasında personelin etkisi çok az olduğundan personel kaynaklı hataların da büyük ölçüde önüne geçilmektedir.
• Otomatik makineler ile halıların çok kısa bir sürede yıkanıp kurutulması sağlanarak teslimat süresi oldukça kısaltılmaktadır.

www.durhaliyikama.com/caddebostan


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube and Vimeo Embeds