Bostancı Halı Yıkama Fabrikası – Dur Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama Temizliğin Kalitenin Adresi Burada. Bostancı da Halılarınızi Aynı gün içerisinde alıyor yıkıyor kurutuyor 4 Gün İçerisinde Teslim Ediyoruz.


El Dokuma Halı Yıkama

Bostancı ve bu bölgede güvenerek el dokuma halılarınızı teslim edeceğiniz firmalar arasında yer alan firmamız, el dokuma halılarınızı özenle temizlemektedir. Kirlenen veya tozlanan el dokuma halılarınızı halınızın türüne, iplik yapısına ve boyutuna göre uygun solüsyon ve temizleyicileri seçiyoruz ardından halınıza uygun yıkama yöntemini profesyonel ekiplerimizle özenle uyguluyoruz. Bostancı el dokuma halı yıkama şirketleri arasından Dur Halı isminin öne çıkması bizlerin bu sektördeki tecrübesi ve referanslarını da kanıtlar niteliktedir. Yıllardır bu sektörde profesyonel bir şekilde uzman ekibimiz ile sizler için halı yıkama temizliği yapmanın önemini ve sorumluluğunu taşıyoruz.

Bostancı Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Dur halı yıkama teknolojisinde gelinen en üst noktadır. Solüsyon ve vakum yöntemiyle yapılan yıkama işlemi sonucunda %100 hijyen sağlanması garantidir. Halılarınız bulunduğunuz yerde uzman ekipmanımızla yıkanır. Bostancı yerinde halı yıkama hizmetimiz mevcuttur. Yıkama işleminde kullanılacak sıvı, içerdiği karbonat parçacıkları ile halınızın iç yüzeyini yoğun bir temizleme işlemine tabi tutar ve mükemmel bir sonuç ortaya çıkartır. Özellikle küçük çocuğunuz veya evcil hayvanlarınızın halıya teması halinde endişeleriniz son bulacak. The Natural isimli solüsyonun içeriğinde canlıların sağlığı için olumsuz etki oluşturacak madde bulunmaz.

Bostancı Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı yıkatmak için bir kaliteli bir hizmet arıyorsanız Dur Halı tam size göre. Koltuk yıkama işlemini sıcak karbonatlı ekstraksiyonlu olarak yapan firmanın derinlemesine temizliği sağlayan bu yöntemi kendi patenti dahilinde olup firmanın kendi geliştirdiği bir yöntemdir. Bostancı koltuk yıkama işlemi için bölgedeki Dur Halı firması ile iletişime geçerek siz de koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Evinize gelecek olan uzman bir ekip ile birlikte yapılacak işlem sonucunda daha az miktarda su kullanımı yapılarak koltuklarınızın bakteri üretmesi ve mantar ya da küf oluşturması önlenerek kir ve lekeler yok edilir.

Bostancı Halı Yıkama Temizleme

Bostancı Halı Yıkama

Özellikle bayanlar için en önemli husus temizliktir. Kişisel temizliğin yanı sıra, ev temizliğindeki önem de son derece büyüktür. Ev temizliğinde akla ilk gelen halı temizliğidir. Özellikle de evde küçük çocuk var ise, halı temizliği daha da büyük önem taşımaktadır. Sürekli üzerinde olduğumuz, yemek yediğimiz, el temaslarında bulunduğumuz halılarımızın kirli olması, sağlığımızı da etkiyen en büyük etkendir. Dur Halı firması bünyesinde hizmet veren Bostancı halı yıkama fabrikası, halı temizliğinde üstün kalite sergileyen ve müşteri memnuniyeti ile ün yapmıştır.

Bütün gün ayakkabıların içerisinde olan ayaklarımız, kirlenir, terler ve pek çok bakteri oluşumuna neden olur. Günün sonunda eve geldiğimizde bakterilerle dolu ayaklarımızı bastığımız halılar, bir yerden sonra temizlik isteyecektir. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verir. Tüm halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bostancı halı yıkamacı profesyonel ekipleri tarafından, halılarınızın yıkanma ve temizlenme işlemleri son model teknolojik makineler ile yapılıp, hiç bir katkı maddesi içermeyen doğal şampuan ve temizlik ürünleri ile temizlenerek bir kaç saat içerisinde adresinize teslim edilir.

Bostancı Halı ve Koltuk Yıkama Servis Bölgemiz

İster iş yerleri ister evlerde, genel olarak özel yaşam mekanlarında, ortamın dezenfekte edilmiş ve steril olması herkes tarafından kabul edilir ki insan sağlığı açısından çok büyük önem arz etmektedir. Dur Halı uluslararası platformda 50 ülkede 10 bin’e yakın eve ve iş yerlerine hizmet sunmaktadır. Yüksek kalite standartlarından hiç ayrılmadan, sadece müşteri memnuniyeti sağlamak için değil, kurumsal anlayışıyla verdiği hizmette, toplumların sağlığını birinci planda tutmaktadır.

Başarılı olmasının ve ihtiyacın fazlasını karşılamasının sebebi, halı ve koltuk yıkama kapsamında profesyonel uygulamalarıyla, halı ve koltuk çeşitlerine uygun dezenfekte yöntemleriyle, hızlı ve güvenilir olmasıyla toplumlar tarafından tercih edilmektedir. İzmir bostancı halı yıkama lokasyonundaki Dur Halı şubesi, uluslararası standartlardan ayrılmadan bu hizmeti vermektedir.

Dur Halı ve Koltuk Yıkama Teknikleri

Dur halı ve koltuk yıkamadaki profesyonelliği, yüksek teknolojiye sahip sıcak karbonatlı ekstraksiyon ( SKE ) yöntemiyle, çevre koşullarına ve özel yaşam mekanlarına uygun solüsyonlar kullanır. Sıcak karbonatlı ekstraksiyon teknolojisi patentlidir. İstanbul Bostancı halı yıkama lokasyonunda, bu teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknolojik yöntemiyle, milyonlarca parçacık halinde olan solüsyon, halı, kilim ya da koltukların bütün noktalarına nüfuz eder. Alınmak istenen sonuç, daha derin temizlik, halı, kilim ya da koltukların kumaşına zarar vermeden ve 1- 2 saat kadar kısa bir sürede kuruma imkanı verir.

İstanbul Bostancı koltuk yıkama lokasyonunda, ihtiyaca göre verilecek olan hizmet, kullanıcının tercihine göre yerinde uygulama ya da halıyı teslim olarak, temizlik uygulaması yapılabilir. Uygulanan yeni teknoloji temizlik hizmetinde, diğer halı – koltuk yıkama yöntemlerine kıyasla %80’e varan su tasarrufu sağlar. Bu yöntemin amacı, aşırı miktarda su kullanımının koltuk ve halıların orijinal yapısını bozması ve kullanım süresini azaltmasıdır. Dur Halı İstanbul Bostancı halı yıkamalokasyonunda diğer temizleme yöntemlerinde olduğu gibi tozu ve kiri çekmesi için yapışkan sabun ve deterjanlar kullanılmaz.

www.durhaliyikama.com/bostanci

https://durhaliyikama.com/bostanci


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
0
Eh İşte
Harika Harika
0
Harika

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın