Baskı Beton Uzmanı | 05330415423 | Istanbul & Türkiye Geneli Servis

Baskı Beton, Adeta zeminde tek taş döşenmiş görüntüsü oluşturmaktadır. Fakat normal taş döşemeleri gibi asla çökme veya kayma yapmaz.


Baskı Beton

Baskı Beton Firmamızın değişmez prensipleri daima kalitede, kusursuz hizmetinde, zamanında organizasyon ve ekonomik çözüm olmuştur. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Baskı Beton Uzmanı Ltd. Şti. sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Baskı Beton Firması

Baskı Beton firması olarak; Başta İstanbul ve Türkiye’nin dört yanına uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.; BASKI BETON ( Desenli Beton Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.Baskı Beton; Dökülen özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan, dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı, tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama sistemidir.

Baskı Betoncu Istanbul

Baski Betoncu‘nun Özel teknikler ve yöntemler ile uygulanan baskı beton kullanışlı olması, alternatiflerinin olması ve görselliği çok yüksek olması nedeni ile günümüzde daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Sistem olarak kalıp ve normal betondan oldukça farklı bir teknik ile uygulama olanağı bulan bu beton sistemleri, özel işçilik ve teknik gerektirdiği için herkesin yapamadığı sistemlerdir. Farklı alanlarda özellikle yer, bahçe, yol, duvar ya da bina dış cephelerinde kullanılırlar. Çok fazla kullanım alanı bulmasının nedeni ise yıpranma, aşınma, renklerde solma gibi sorunların bu sistemleri yıpratma özelliğinin olmamasından kaynaklanır. Her bakımdan özel ve etkili olan baskı beton geleneksel yöntemlerden çok daha farklı uygulanmakta ve özel bir görüntüyü sağlamaktadır. Örme taş duvar, döşeme parke ve ahşap görünüme sahip olabilen bu modeller özel ve etkili bir sonucun alınmasını sağlar.


Bu Backlink Nasıl Olmuş?

Çok Kötü Çok Kötü
2
Çok Kötü
Eh İşte Eh İşte
2
Eh İşte
Harika Harika
10
Harika
Yiğitsan

0 Yorum

Format Seçiniz
Makale
Standard Backlink makalesi oluşturun
Liste
Klasik Ama Detaylı Listeler Oluşturun
Video
Youtube yada diğer sitelerden video ekleyin izlenme oranını artırın